Як відключити непотрібні служби.

На швидкість роботи комп'ютерів і ноутбуків впливає безліч чинників. В цей список входить величезна кількість процесів і служб, які багато користувачів не використовують взагалі.
Вам знадобиться
  • Advanced SystemCare.
Інструкція
1
Для початку спробуйте відключити непотрібні служби самостійно. Це досить небезпечне заняття, тому що видалення навіть одного важливого процесу може привести до повної відмови операційної системи.
2
Відключивши деякі незадіяні вами служби , ви вивільните додатковий обсяг оперативної пам'яті і зменшите навантаження на процесор. Відкрийте меню «панель управління».
3
В меню «Перегляд» виберіть пункт «Дрібні значки» або «Великі значки». Перейдіть до пункту «Адміністрування». Відкрийте меню «Служби». Виберіть тип сортування «Стан» щоб виділити всі працюючі служби .
4
Існує приблизно тридцять служб, які можна відключити без шкоди для стабільної роботи системи. Ось деякі з них: вторинний вхід в систему, мережевий вхід в систему, налаштування сервера віддалених робочих столів, служба введення планшетного ПК, диспетчер автоматичний підключень віддаленого доступу. Операцію відключення непотрібних служб слід виконувати лише в тому випадку, якщо ви впевнені в марності даного процесу саме для вас.
5
Якщо у вас немає бажання самостійно відключати непотрібні служби , то встановіть програми-помічники. Скачайте з сайту www.iobit.com утиліту Advanced SystemCare.
6
Встановіть програму і запустіть її. Відкрийте меню «Діагностика системи». В даному випадку нас цікавить тільки один пункт - оптимізація. Активуйте його і натисніть кнопку «Сканувати».
7
Після завершення даної операції натисніть кнопку «Ремонт». Для додаткової перевірки стану операційної системи перейдіть в меню «Очищення Windows». Виділіть всі чотири пункти і повторіть процес сканування і очищення.
Зверніть увагу
Відключення деяких служб допомагає не тільки збільшити продуктивність операційної системи, але і запобігти спроби її злому.