Як розмалювати обличчя дітей. Як розмалювати руки і тіло дитині.

Розмальовування в стилі улюблених героїв коміксів чи кумедних мордочок тварин особи на карнавалах, дитячих святах і простих посиденьках - відмінний спосіб повеселити малюків і проявити кмітливість дорослим. Головне тут - навіть не вміння малювати, а бажання, і, зрозуміло, Ваша фантазія. А інше - справа техніки.
Вам знадобиться
  • Для приготування фарби Вам знадобиться:
  • 1/2 чайної ложки води
  • 1/2 чайної ложки кукурудзяного крохмалю
  • 1/2 чайної ложки густого крему для пом'якшення шкіри, який складається з мигдального масла, спермацету, воску,
  • Харчові барвники
Інструкція
1
Отже, спершу поговоримо про фарбу: зрозуміло, в даному випадку підійде не всяка фарба, яка продається в магазинах канцелярських товарів, адже йдеться про дітей і такою вразливою частини тіла як особа, де дуже ніжна кожа.Поетому можна купити спеціальну фарбу в дитячому магазині або приготувати її самостійно.
2
Сам процес приготування простий: необхідно змішати крем з крохмалем до однорідної маси і додати воду, після чого потрібно додати харчової красітель.Кстаті, не забудьте, Ваша палітра повинна містити не менше чотирьох - восьми кольорів, обов'язково повинні бути присутніми білий, чорний, жовтий, червоний і синій, так як за допомогою цих основних кольорів можна отримати будь-який інший.
3
Тепер поговоримо про інструментах.Для того, щоб шедевр на дитячому личку вийшов, Вам знадобляться пензлика різної товщини і довжини, хоча б чотири, і ватяні диски, за допомогою останніх Ви зможете рівномірно пофарбувати велику область, наприклад, щоки. До речі, краще всього використовувати окремий ватний диск для кожного кольору фарби, це допоможе не тільки заощадити час, але і нерви самого художника, а тим більше утримати на одному місці непосиду.
4
Особливо важливо дати кожному шару фарби висохнути, щоб кольори не змішалися, тому постарайтеся, щоб кожен шар був максимально тонким. А для отримання більш насиченого відтінку досить просто нанести декілька тонких шарів фарби, попередньо давши просохнути кожному предидущему.Обязательно запасіться вологими дитячими серветками. З їх допомогою можна буде не тільки виправляти "ляпи", але і стирати фарбу після того, як свято буде закінчено. Тим більше, що ватяні диски можна вручити і дитині, тим самим втягнувши його в процес творчества.Но, яким би не було розмальовування веселим, все ж, воно не рекомендується розмальовувати особи людям з чутливою шкірою, алергікам і дітям молодше 3 років. Також, не варто наносити фарбу на обличчя при наявності на шкірі подряпини і садна або якщо дитина страждає на якийсь шкірним захворюванням.