Як змінити прошивку.

Для того щоб створити власну локальну мережу, в якій кілька ноутбуків або комп'ютерів будуть одночасно отримувати доступ в інтернет, рекомендують використовувати маршрутизатори.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, мережевий кабель.
Інструкція
1
Проблема в тому, що для стабільної роботи маршрутизаторів їх рекомендують прошивати, тобто оновлювати програмне забезпечення. Придбайте потрібний пристрій. Встановіть його і підключіть харчування.
2
Увімкніть будь-який комп'ютер з доступом до інтернету. Перейдіть на офіційний сайт виробника вашого маршрутизатора. Знайдіть сторінку, що містить файли з програмним забезпеченням. Знайдіть потрібну версію ПО (найчастіше це остання перевірена версія) і скачайте її.
3
Підключіть даний комп'ютер до маршрутизатора через роз'єм Ethernet (LAN). Природно, використовуйте для цього мережевий кабель. Увімкніть маршрутизатор.
4
Відкрийте керівництво користувача для даного обладнання. Знайдіть у ньому первісний IP-адресу пристрою, а також стандартні логін і пароль, необхідні для доступу до настойкам.
5
Увімкніть браузер і заповніть його адресний рядок IP-адресою маршрутизатора. Найімовірніше, вам буде потрібно прописати попередньо рядок http://. На дисплеї відобразиться головне меню web-інтерфейсу маршрутизатора.
6
Знайдіть меню, що відповідає за оновлення версії програмного забезпечення пристрою. Його назва залежить від фірми виробника конкретно взятого обладнання. Відкрийте це меню. Натисніть кнопку Browse (Перегляд, Шлях до файлу) і відкрийте у вікні попередньо скачаний файл- прошивку .
7
Дочекайтеся завершення операції оновлення програмного забезпечення. Якщо маршрутизатор НЕ перезавантажився автоматично, зробіть це самостійно.
8
Налаштуйте доступ до інтернету для даного обладнання, використовуючи параметри меню "Налаштування мережі» або Internet Setup. Природно, попередньо підключіть до каналу WAN (Internet) пристрою кабель з'єднання з інтернетом.
Корисна порада
Перед установкою нового ПЗ прочитайте рекомендації вашого провайдера. Іноді потрібно встановлювати певну (не останню) версію прошивки.