Як підібрати зачіску для круглого обличчя.

Правильно підібрана зачіска приховує недоліки і підкреслює гідності. Зачіска володаря круглого особи повинна візуально зменшувати щоки і «витягувати» обличчя, наближаючи його до овальної форми.
Вам знадобиться
  • - лак для волосся;
  • - мус;
  • - кругла щітка;
  • - гель або віск для укладання;
  • - фотоапарат;
  • - принтер;
  • - олівець.
Інструкція
1
Якщо у вас довге пряме волосся, не носіть їх у розпущеному вигляді, особливо якщо вони тонкі і рідкісні. Прямі пасма підкреслять округлість щік і особи в цілому. Завийте волосся на великі бігуді або плойку для створення недбалих локонів. Начешіте їх в області верхівки. Зафіксуйте отриману зачіску лаком для стійкості.
2
Довгі пишні, кучеряве волосся візуально ще більш округлять особа. Зберіть їх в пучок або будь-яку іншу компактну зачіску.
3
Довге волосся також можна укласти в високий хвіст. Пригладжені віскі і обсяг в області потилиці урівноважать округлі щоки.
4
Коротке волосся обов'язково потрібно підняти на маківці, створюючи у верхній частині голови додатковий обсяг. Для того щоб полегшити задачу, використовуйте мус для волосся і круглу щітку невеликого діаметра. Якщо ж у вас від природи пишне волосся, то піднімати їх не потрібно, а навпаки, пригладити з боків, над вухами, за допомогою гелю або воску для укладання волосся.
5
Волосся середньої довжини, від підборіддя до плечей, вважаються оптимальними при круглому обличчі. У поєднанні з градуйованою стрижкою вони дозволяють робити будь-які укладання. Прядки різної довжини в області особи приховують щоки, а в області верхівки надають відсутній обсяг.
6
Якщо у вас пряма чубчик, то підніміть її за допомогою круглої щітки, мусу для волосся або начісування і укладіть набік. Гладка чубчик, що закриває лоб, підкреслить щоки і округлить особа.
7
Якщо ви не можете самостійно підібрати зачіску, то подивіться на зачіски зірок з круглими особи мі і спробуйте повторити те ж зі своїм волоссям.
8
Для того щоб зрозуміти підійде вам зачіска чи ні, зберіть волосся в хвіст і зробіть пару своїх фотографій. Роздрукуйте їх на принтері в чорно-білому варіанті, і за допомогою простого олівця намалюйте собі кілька варіантів укладок. Виберіть кращий з вийшов.
9
Завантажте свою фотографію в одну з онлайн-програм за вибором зачісок і підберіть собі ту, яка максимально підходить під ваш тип особи .
10
Зверніться до хорошого стиліста, він не тільки зробить укладку, а, можливо, перефарбує і підстриже волосся для досягнення найкращого результату.