Як змінити формат у фотошопі. Як змінити формат гиф анімації в фотошопі.

Оцифровані зображення мають різні формати. На сьогоднішній день існує більше 30 графічних форматів. Формат будь-якого зображення можна подивитися у властивості файлу. Для якісних фотографій зазвичай застосовується формат RAW, для звичайних фото і зображень - PNG і JPEG, для анімації - GIF, для точкових малюнків - BMP та інші.
Інструкція
1
Для передачі об'ємних файлів, у тому числі зображень, через інтернет, особливо низкоскоростной, і для запису фото на флеш-накопичувачі і CD, доречно змінювати один формат зображення в інший, менш об'ємний, але при цьому не поступається за якістю снімка.Такім форматом є JPEG і PNG. І їли PNG не міняє параметр "Quality" оригіналу зображення, залишаючи якість фото на рівні 100%, то JPEG дозволяє стискати графіку і домагатися якості зображення 95%, 90%, 85% і навіть 80%. При зменшенні якості фото з 100% до 97%, наприклад, візуальних відмінностей на фото немає, однак розмір файлу зменшується. Це означає, що JPEG економить місце на диску та інтернет-трафік, якщо ви вирішите відправити фото по e-mail або завантажити на сайт.
2
Для зміни формату зображення в відомої графічної програмі Adobe Photoshop, відкрийте файл з картинкою чи фото (верхнє меню, "File", "Open ...") і збережіть файл як нове зображення, щоб поміняти формат. Для цього знову виберіть "File", а потім "Save As ...".
3
У вікні ви побачите меню, що випадає "Format". Виберіть формат * .JPEG, він же *.jpg" і * .JPE, перейменуйте файл, щоб не перезаписати оригінал, і натисніть «зберегти» ("save"). У новому вікні виберіть або предустановленное якість зображення: - Maximum (Максимальний) - High (Високе) - Medium (Середнє) - Low (Низька) або встановіть бажану якість фото ползунком, від 1 до 12, де 12 - максимальна якість без втрати від оригіналу. Після цього натисніть "ОК". Формат фото успішно змінено.
За допомогою інструментів програми Photoshop можна не тільки прибрати дефекти з власної фотографії , але і накласти на обличчя незвичайний макіяж, перетворити знімок в зображення персонажа з фантастичного фільму або шарж. Результат в цьому випадку цілком залежить від вашої фантазії.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Завантажте знімок в графічний редактор і створіть копію своєї фотографії опцією Duplicate Layer меню Layer. Деякі фільтри Photoshop неможливо застосувати до фоновому шару, крім того, в файлі, з яким ви працюєте, залишиться початкова версія знімка, якої в будь-який момент можна буде скористатися для відновлення деталей.
2
Для того щоб зробити шарж з власного фото, виділіть за допомогою Lasso Tool фрагменти особи, які будете трансформувати. Необов'язково робити точне виділення, зайві частини ви зможете приховати маскою шару. Найчастіше для створення шаржу з знімка деформують верхню і нижню частини обличчя. По черзі скопіюйте виділені фрагменти на нові шари опцією Layer via Copy групи New меню Layer.
3
Для деформації частин зображення застосуєте опцію Warp групи Transform меню Edit. Слідкуйте за тим, щоб зміни на кордоні між деформується і вихідним фрагментом були мінімальні. Зайві деталі зміненого ділянки картинки скрійте маскою. Для цього застосуйте опцію Reveal All групи Layer Mask меню Layer. Увімкніть Brush Tool і зафарбуйте маску чорним кольором в тих місцях, де знаходяться деталі шару, які потрібно прибрати.
4
Підкоригувати риси обличчя можна за допомогою фільтра Liquify. Привласнивши параметрам Brush Pressure і Brush Size невеликі значення, ви зможете внести в картинку акуратні зміни, результат яких буде виглядати досить природно.
5
Після застосування інструментів фільтра Liquify можуть постраждати фрагменти фону, які межують з відкоригованими деталями зображення. Це можна виправити, закривши розмитий ділянку фону пікселями, скопійованими з нормального фрагмента інструментом Clone Stamp. Клікніть по непошкодженому ділянці картинки, затиснувши кнопку Alt для зазначення джерела пікселів, які будуть скопійовані. Відпустивши кнопку, зафарбуйте постраждалий фрагмент.
6
Ефектне зміна фотографії може вийти в результаті простої заміни кольору очей. Щоб це зробити, виділіть очі і скопіюйте їх на новий шар. Поміняйте колір, відкривши вікно налаштувань опцією Hue/Saturation групи Adjustments меню Image. Звичайно, такі зміни мають сенс, якщо очі на знімку добре помітні.
7
Можна зробити ефект «демонічних» вогненних очей, підклавши картинку з вогнем під шар з фотографією. Для цього відкрийте зображення вогню підходящого розміру, увімкніть інструмент Move Tool і перетягніть вогонь в файл з особою. Опцією Send Backward з групи Arrange меню Layer перекладіть вогонь під фотографію. За допомогою маски, створеної на шарі зі знімком, зробіть райдужну оболонку ока прозорою, не чіпаючи великі бліки, якщо вони є на фотографії . Пересуньте шар з вогнем так, щоб в очах було видно найвиразніші язики полум'я.
8
Для накладення макіяжу і перефарбовування шкіри створіть новий шар опцією Layer групи New меню Layer. Нанесіть рум'яна за допомогою кисті на створений шар, застосуйте до них розмиття опцією Gaussian Blur групи Blur меню Filter. Зменшіть непрозорість пофарбованого шару, змінивши величину Opacity в палітрі шарів.
9
Тіні нанесіть на новий шар за допомогою кисті з м'якими краями. Для того щоб отримати таку кисть, зменшите значення параметра Hardness в настройках інструменту. Поміняйте режим накладення шару з макіяжем на Color або Multiply, вибравши потрібний пункт зі списку в палітрі шарів. Зайві тіні зітріть інструментом Erazer Tool. Таким же способом можна змінити колір шкіри на фотографії .