Як підключити кабельне телебачення до комп'ютера. налаштувати телевізор на комп'ютері.

Сьогодні складно обійтися без телебачення. Воно служить засіб інформації та розваги. Кабельне телебачення забезпечує більш високу якість телесигналу. Цей вид ТБ можна переглядати і на комп'ютері.
Вам знадобиться
  • - додаток Windows Media Center;
  • - коаксіальний і оптоволоконний кабель;
  • - ТВ-тюнер;
  • - абонентська приставка;
  • - Станція APS;
  • - випрямляч напруги;
Інструкція
1
Насамперед необхідно вибрати оператора-постачальника. Зверніть увагу на всі пункти договору: порядок розірвання, терміни оплати і умови підключення.
2
Придбайте необхідний метраж оптоволоконного чи коаксіального кабелю. Якщо у вашому персональному комп'ютері відсутній вбудований ТВ-вихід, купіть ТВ-тюнер і абонентську приставку.
3
Підключіть ТВ-тюнер до материнської плати вашого персонального комп'ютера. Скачайте з сайту виробника «свіжі» драйвери і встановіть їх. Виконайте перезавантаження операційної системи, щоб оновлення вступили в силу.
4
Абонентську приставку підключіть до персонального комп'ютеру і до джерела живлення. Встановіть випрямляч напруги і станцію APS, щоб уникнути перебоїв з напругою. Ви можете підключати до кабельного телебачення необмежену кількість комп'ютерів у вашій квартирі, так як оплачуєте тільки точку доступу.
5
Підключіть кабель від точки доступу до абонентської приставці, а від неї - до ТВ-тюнера. Укладайте кабель так, щоб уникнути його механічних пошкоджень (бажано під плінтус).
6
Зайдіть в «Пуск» і виберіть «Виконати». Далі знайдіть команду «Параметри ТВ-виходу» і виконайте настройку сигналу від джерела. Для запобігання його блокування, вимкніть брандмауер.
7
Зайдіть в програмне забезпечення Windows Media Center. Відкрийте вкладку телепередачі. У діалоговому вікні вам буде доступна настройка телеканалів. Ви можете за допомогою даної програми записувати на ваш персональний комп'ютер телепередачі і переглядати їх пізніше.
Корисна порада
використовуйте оптоволоконний кабель