Як зробити дитяче свято. Як зробити свято дитині на день народження.

Для будь-якої дитини день народження - це особливий свято , в якому буде багато сміху і веселощів, багато приємних сюрпризів і несподіванок. І завдання для дорослих зробити цей день таким, щоб він протягом року міг згадувати ці чудові миті.
Інструкція
1
Приготування необхідно почати заздалегідь, не менш ніж за два тижні до наміченого свято а. Обов'язково обговоріть з дитиною, кого він хоче запросити, і запропонуйте виготовити разом з ним запрошення листівки. Він буде радий щось зробити своїми руками, а гостям неодмінно приємно отримати ці запрошення.
2
Свято для малюка повинен початися з самого ранку. Поки він спить, можна вирізати з паперу ромашки і розкласти їх на килимі, прикрасити кімнату кулями, а поруч з ліжечком поставити кошик з його улюбленими ласощами.
3
Не забудьте підготувати і кімнату, де проходитиме веселощі - максимально звільните місце, відсунувши в кути непотрібні меблі. Дивани і крісла, краще накрити яким-небудь покривалом, адже дитячий свято - це справжнє торнадо! Не обмежуйте їх свободу, нехай попустувати від душі. Розвісьте гірлянди і кулі, а перед входом, для гостей, повісьте барвистий плакат: «Ласкаво просимо!». Якщо кошти і фантазія дозволяють, то можна переобладнати кімнату, наприклад, в палубу корабля, або в старовинний замок, або в країну задзеркалля. Неодмінно ця ідея дуже сподобається дітям.
4
В меню зовсім необов'язково наявність салатів і гарячих страв, дітвора буде рада фруктам, морозива і торту. Замість витончених і дорогих фужерів, які можуть випадково розбитися, придбайте різнобарвну одноразовий посуд. Використовуйте в якості прикраси столу різноманітні прапорці і парасольки. Торт обов'язково повинен бути з традиційними свічками.
5
Гостей зустрічайте разом з іменинником, обов'язково Підбадьорити кожного з них, зазначивши, як добре вони виглядають.
6
Звичайно ж, на будь-якому дитячому свято е повинно бути багато ігор і конкурсів. Дуже заводить дітвору така гра як пошук скарбу. Сенс полягає в тому, що в певному місці ховається якась вещь.Напішіте записку із зазначенням місця, де знаходиться наступна запис, і так далі - поки діти не доберуться до заповітного скарбу.
7
Також не забувайте включити в програму більше рухливих ігор, інакше енергія хлопців, буде спрямована не в те русло. У підсумку половина квартири буде «розгромлена». Тут все залежить від вашої винахідливості, але не забувайте, що з вашої вечірки всі діти повинні піти з виграними призами, так що заздалегідь потурбуйтеся про їх придбання.
8
Як будь свято , день народження повинен мати і свою кульмінацію. Це може бути феєрверк, запуск повітряного змія і т.д. Головне щоб дитині було цікаво і тоді вже точно - цей вечір йому запам'ятається надовго.