Як перезавантажити ПК. Як перезавантаження.

Вираз «Комп'ютер завис» дуже популярно серед користувачів. Воно означає, що в операційній системі відбулися якісь неполадки, викликані такими явищами, як переповнення внутрішньої пам'яті жорсткого, або локальних дисків, неправильна послідовність заданих команд, введення не тієї комбінації клавіш, зараження програмних файлів небезпечним вірусом. У подібній ситуації потрібно виконати кілька простих дій по тому, як перезавантажити ПК.
Вам знадобиться
  • Кнопка «Перезавантаження». Клавіші "Ctrl", "Alt" і "Delete".
Інструкція
1
Для того, щоб перезавантажити комп'ютер з робочого столу, зайдіть в меню «Пуск». Воно розташовується в нижній лівій частині екрана. Далі з'явиться службовий список команд, де вам слід натиснути кнопку «Вимкнення». Після цього відкриється нове невелике вікно, в якому є три кнопки - «Режим очікування», «Вимкнення» і «Перезавантаження». Клацніть останню праву кнопку «Перезавантаження». Вона оформлена в яскравий зелений колір із зображенням всередині символу, що нагадує шкалу круглих механічних годинників. Після натискання на кнопку комп'ютер перезавантажиться. Це займе не більше однієї хвилини.
2
Існує ще один спосіб по тому, як перезавантажити ПК. Кнопка «Перезавантаження» знаходиться на передній панелі системного блоку комп'ютера, поряд з кнопкою «Включити/Виключити» ("Power"). Найчастіше кнопка перезавантаження розташовується прямо під кнопкою "Power" і має наполовину менший розмір, а також емблему у формі рівностороннього трикутника. Надавите на цю кнопку, щоб перезавантажити операційну систему. Приблизно за одну хвилину ваш комп'ютер завантажиться знову і з'явиться робочий стіл. Помилки і збої, частіше за все, будуть усунені. Після цього можете продовжувати роботу далі.
3
Третій метод перезавантаження комп'ютера, але не останній, - це перезавантаження за допомогою клавіатури. Натисніть одночасно наступну комбінацію клавіш - "Ctrl + Alt + Delete". Потім клацніть ще раз кнопку "Alt" і відпустіть її. Далі, використовуючи клавіші-стрілки, переміститеся по заголовкам команд «Файл», «Параметри», «Вид», «Вікна» до пункту «Завершення роботи». Потім, аналогічно першим варіантам, перезавантажте комп'ютер. В окремих випадках слід перезавантажувати комп'ютер за допомогою використання командного рядка. Цей спосіб найбільше підходить для грамотних програмістів, а не для користувачів-любителів.