Як вибрати ксерокс.

Серед великої достатку представлених на ринку копіювальних пристроїв важко вибрати дійсно якісний апарат. Багато, вибираючи ксерокс , виходять тільки з ціни, хоча це в корені неправильно. Економлячи на ціні копіра можна заощадити в майбутньому на расходниках і технічному обслуговуванні. Ксерокс споживає на своє обслуговування більше грошей, ніж на покупку.
Інструкція
1
Якщо ви вибираєте ксерокс для будинку, то тут невелика ймовірність помилитися у виборі. Все «домашні» апарати володіють низькою вартістю і малою продуктивністю. При помірному використанні вони прослужать довгі роки.
2
При виборі промислового копіра виходите з того, яка кількість копій ви будете на ньому робити. Купуючи ксерокс на величезну кількість листів ви, можливо, витратите просто зайві гроші і місце в офісі. Але якщо вам доводиться робити більшу кількість документів, ніж належить влаштуванню по специфікації, то ксерокс може швидко вийти з ладу, оскільки він не розрахований на таке навантаження. Вибирайте такий апарат, який буде робити копій на 1/3 більше, ніж вам зараз потрібно.
3
Подумайте про вартість місячної експлуатації пристрою. Вартість не обмежується заправкою або купівлею картриджа з фарбою. Часто необхідно міняти фотобарабан і девелопер. Поділіть вартість картриджа на кількість друкованих аркушів і додайте вартість змінних деталей пристрою, яка ділиться на їх ресурс в один місяць. Також врахуйте вартість відвідувань сервісного інженера, оскільки не всі деталі легко змінюються самостійно. Чим дорожче і продуктивніше ксерокс , тим дешевше ціна однієї копії.
4
Зверніть увагу на максимальний розмір копії і визначитеся з розміром аркушів, які ви будете друкувати. На копірах, що володіють великим форматом, можна робити менші копії, але ніяк не навпаки.
5
Дізнайтеся швидкість копіювання апарату і наскільки швидкість виходу першої копії для вас критична. Найбільш дешеві моделі роблять по 3-5 копій в хвилини, причому час виходу першої копії займає близько 20 секунд. Професійні ксерокс и роблять всю друк в кілька разів швидше.
Зверніть увагу
Відмінності кольорових і чорно-білих копірів не принципові. Вони відрізняються тільки тим, що всі розхідники і вузли представлені в трьох примірниках, для кожного з основних кольорів.