Як видавати гроші з каси.

Згідно із законодавством Росії все кампанії повинні класти вільні гроші в банк на свій розрахунковий рахунок. При цьому вони можуть мати грошові суми в касі організації. Але існує, так званий, касовий ліміт, який обмежує суму готівки в касі на кінець дня. Даний документ підписується керівником і затверджується банком. Видаючи гроші через касу організації, необхідно правильно оформити видачу грошей, в іншому випадку, вас можуть притягнути до санкцій.
Інструкція
1
Для здійснення видачі грошових сум через касу організації необхідно мати касову книгу. У ній ведеться облік по всіх операціях з готівковими коштами. Дані можна заносити як через комп'ютер, так і в ручну за допомогою журналу реєстрації прибуткових і видаткових касових документів (форма №КО-3).
2
Заповнювати або роздруковувати касову книгу щодня не потрібно, потрібні лише ті дні, в яких здійснювалися операції по касі. Ведеться касова книга вручну, в кінці періоду, книга прошивається, пронумеровується, скріплюється печаткою та підписом керівника.
3
Будь-яка видача грошових сум супроводжується видатковим касовим ордером (форма № КО-2). Він заповнюється на одну операцію або ж на кілька однотипних, наприклад, на виплату заробітної плати. У випадку декількох однотипних операцій до ордера додаються підтверджуючі документи, наприклад, платіжна відомість.
4
В видатковому касовому ордері необхідно вказати підставу видачі грошової суми, особа, якій вони видаються і додаток. Підставою можуть бути такі формулювання: «видано підзвіт», «виплачена заробітна плата» та інші. Додатками є відомості, заява працівника та інші.
5
Отримавши грошову суму підзвіт, співробітник повинен розписатися у видатковому касовому ордері. Потім по закінченню часу йому необхідно відзвітувати перед бухгалтерією. Підтверджуючими документами є чеки, квитанції, накладні, в яких повинен бути прописаний даний співробітник.
6
Для того щоб підтвердити витрати, вони повинно бути економічно обґрунтовані. Якщо все в нормі, то на суму по документу складається авансовий звіт.
7
Якщо грошові суми з каси видаються на зарплату, то працівникам достатньо розписатися в платіжній відомості, а той, хто видає заробітну плату, наприклад, касир, повинен розписатися у видатковому касовому ордері.
8
Видані суми підзвіт, мають бути повернуті або підтверджені не пізніше того терміну, який вказаний в наказі керівника про розпорядження видачі грошових сум з каси. Але не варто встановлювати дуже великий термін, щоб не накликати підозри перевіряючих. При відрядних витратах співробітник повинен відзвітувати протягом трьох днів після повернення на робоче місце.
9
Грошові суми, видані через касу організації, бухгалтер повинен оприбуткувати на рахунку 50 «Каса», до якого можуть дебетуватися рахунки: 70 «Розрахунки з персоналом з оплати праці» (при оплаті заробітної плати), 71 «Розрахунки з підзвітними особами »(при видачі підзвіт на потреби організації), 60« Розрахунки з постачальниками та підрядниками »(при оплаті постачальнику).
За трудовим Кодексу РФ зарплату необхідно виплачувати не менше двох разів на місяць. Вона не може бути нижче встановленого мінімуму, до якого додають премію, компенсації і районний коефіцієнт. Мінімальна зарплата повинна виплачуватися підприємством незалежно від будь-яких показників праці співробітника.
Інструкція
1
Підприємство не може відправляти працівників у відпустку за свій рахунок у зв'язку з відсутністю виробничої діяльності. Це вважатиметься простоєм з вини роботодавця. За статтею №157 ТК РФ такий простий необхідно оплачувати в розмірі не менше 2/3 суми середнього заробітку, але не нижче встановленого законом МРОТ. Оплачувати час простою потрібно 2 рази на місяць з рівноцінними проміжками часу.
2
Безпечним вважається варіант відходу усіма співробітниками у відпустку за сімейними обставинами. Якщо інспектор з праці виявить, що виробництво працює, можуть звинуватити підприємство в невиплаті зарплати. А цього стаття №2 ТК РФ не допускає. Трудова інспекція може оштрафувати підприємство за такі дії. На додачу до штрафу підприємство зобов'яжуть заплатити всім співробітникам. Після цього трудова інспекція перевірить виконання підприємством приписів. МРОТ в різних районах може розрізнятися.
3
Необхідна трудовим законодавством правило виплачувати зарплату не менше 2 разів на місяць багато підприємств порушують. Співробітників просять написати заяву про бажання отримувати зарплату один раз на місяць. Такі заяви протизаконні. Перевірка трудової інспекції загрожує підприємству штрафом. При повторній ситуації - головбуха і керівника підприємства знімуть з посад.
4
При виплаті зарплати 2 рази на місяць - податки можна сплачувати один раз за звітний місяць. Тому видаючи аванс - податки можуть оплачуватися також як і при зарплаті один раз на місяць.