Як видалити драйвери звуку. Як видалити звукову дпайвера.

Необхідність видалити драйвери звуку виникає при установці нової звукової карти або при установці Windows з невідповідними вже попередньо встановленими звуковими драйверами і підписами. Видалити драйвери звуку можна також, як і драйвери будь-яких інших пристроїв.
Інструкція
1
Драйвери встановлюються в системні папки, а записи про них заносяться до реєстру Windows, тому не можна просто взяти і видалити папку з драйверами. В такому випадку можна порушити систему драйверів і пошкодити Windows. Щоб цього не сталося, потрібно видалити драйвери безпечно. Для цього буде потрібно увійти в безпечний режим - спеціальний режим роботи Windows, який передбачає запуск тільки необхідних служб і драйверов.Для входу в безпечний режим перезавантажте комп'ютер і багаторазово тисніть на клавішу F8 під час завантаження BIOS (чорного екрану з логотипом виробника комп'ютера). З'явиться вікно з варіантами запуску Windows. Виберіть «Безпечний режим» або "Safe Mode" стрілками «вгору-вниз» і натисніть клавішу "Enter".
2
Дочекайтеся запуску Windows. Після запуску операційної системи в безпечному режимі зайдіть в «Панель управління» і виберіть розділ «Диспетчер пристроїв» .На екрані відкриється вікно з переліком встановлених в комп'ютер пристроїв. Виберіть «Звук, відео та ігрові пристрої» і клацніть по випадає меню два рази. У ньому відкриються встановлені пристрої, з них виберіть аудіопристрої, вони помічені словом "Audio" (наприклад, поширеної звуковий платою є "Realtek High Definition Audio").
3
Двічі натисніть по назві пристрою і в новому вікні перейдіть на вкладку «Драйвер». Натисніть кнопку «Видалити» і дочекайтеся закінчення операції, після чого встановіть потрібний драйвер звуку, перезавантажитеся і включіть комп'ютер в звичайному режимі.