Як накачатися без стероїдів. Як накачати м'язи в домашніх умовах без стероїдів.

Стероїди - це аналог тестостерону, головного чоловічого гормону, що відповідає за гендерні характеристики і за потенцію. Регулярне вживання стероїдів призводить до того, що організм перестає виробляти власний тестостерон, і з часом це призводить до порушення багатьох функцій. Як же забезпечити хороший приріст м'язів, що не вживаючи стероїди?
Вам знадобиться
  • - програма, заснована на базових вправах;
  • - інтенсивні тренування;
  • - високобілкова дієта;
  • - правильний режим тренувань;
  • - строгий режим дня;
  • - напарник для занять у залі.
Інструкція
1
Забезпечте поживну базу для своїх м'язів. Вони не можуть рости з нізвідки, інтенсивно тренується атлет повинен отримати щодня близько двох грамів білка на кожен кілограм ваги. І це повинен бути легко засвоюваний білок: куряча грудка, сир, риба, горіхи, варені яйця.
2
Виконуйте роботу, спрямовану відразу на велику групу м'язів. Робіть базові вправи: жим лежачи, жим стоячи, присед і станова тяга. Ці вправи називаються базовими, тому що вони дозволяють пропрацювати максимальну кількість м'язових волокон за короткий час. Ідеальним вправою, задіюється найбільше число м'язів, є підйом штанги на груди плюс важкоатлетичний поштовх або швунг.
3
Працюйте з вільними вагами. Це значить, що вам доведеться працювати тільки зі штангою; ніяких стійок, блоків і важелів.
4
Давайте м'язам відпочити. Ніяких тренувань щодня. М'язи повинні відновлюватися. Для цього може знадобитися 48 годин і більше. А значить, якщо ви працюєте з великою вагою, навіть один день відпочинку між тренуваннями буде недостатнім для повного відновлення м'язових волокон.
5
Тренуйтеся удвох. Для обов'язкового росту м'язів необхідно працювати в залі до знемоги. Після виконання всіх вправ у вас не повинно залишатися сил навіть на те, щоб підняти маленьку гантельку. Саме тому так необхідний напарник, який підстрахує і зніме штангу з ваших грудях, коли у вас закінчаться сили.
6
Пийте багато води. Активно тренується спортсмен втрачає велику кількість рідини разом з потом. Одночасно з організму виводиться безліч різних мікроелементів - піт не дарма солоний. Це може привести до порушення кислотно-лужного балансу всього організму, порушення роботи суглобів і звичайно до скорочення росту м'язів. Норма під час інтенсивних тренувань - 3-4 літри питної води в день.
7
Відпочивати повинні не тільки м'язи. Відпочивати повинен весь організм в цілому. Значить восьмигодинний сон повинен стати для вас обов'язковим. Причому засипати треба до півночі. Не дарма спортсменів так серйозно карають за порушення спортивного режиму. Нічні чування в інтернеті і міцна мускулатура погано сумісні.