Як вибрати LSD-монітор.

Величезна кількість різноманітних моніторів на полицях магазинів ставить багатьох людей у глухий кут. Далеко не кожен знає, чим потрібно керуватися при виборі рідкокристалічного дисплея.
Інструкція
1
Вибирати LCD-монітор слід виходячи з ваших особистих потреб. Якщо для вас має значення тільки розмір або зовнішній вигляд пристрою, то просто виберіть красивий монітор і купите його.
2
Для тих, хто бажає придбати висококласний монітор, відповідний вимогам безпеки, і що володіє достатньо якісними параметрами, слід знати деякі нюанси. Почніть з визначення типу матриці.
3
Згідно з результатами численних тестів, найкращими показниками володіють матриці IPS-типу і сумісні з ними види.
4
Виберіть тип дисплея. Це може бути стандартний екран із співвідношенням сторін 4: 3 або широкоформатний монітор (16: 9). Обидва типи мають свої переваги і недоліки. Наприклад, при запуску старих ігор або повноекранних програм на широкоформатному моніторі ви ризикуєте зіткнутися з двома чорними смугами з лівого і правого боку.
5
З'ясуйте час відгуку (затримку) зображення монітора. Для любителів ігор, особливо шуттер, це дуже важливий параметр.
6
Визначте кут огляду. Сучасні технології дозволяють досягти якісного зображення навіть при повороті екрану на 50-60 градусів.
7
З'ясуйте максимальний дозвіл матриці монітора. Сучасні широкоформатні дисплеї підтримують формати HD і FullHD.
8
Зверніть увагу на наявність або відсутність певних портів для підключення монітора до відеоадаптера. Справа в тому, що немає ніякого сенсу купувати монітор, що підтримує роздільну здатність 1920х1080 пікселів і володіє тільки портом VGA (аналоговий сигнал).
9
Природно, слід звернути увагу і на зовнішній вигляд. А саме - на функціональність підставки. В ідеалі, дисплей повинен досить легко нахилятися і повертатися на 30-40 градусів в кожному напрямку.
Зверніть увагу
При визначенні якості матриць вивчали наступні параметри: час відгуку, кут огляду, передача кольору і контрастність.