Як відновити систему Пуск.

Належить операційної системи Windows є інструмент «Відновлення системи». Він призначений для повернення стану системи до певного часу. Іноді користувач вчиняє дії, які ведуть до порушення роботи системи, а цей інструмент допомагає повернути систему до вихідного стану до внесення змін.
Вам знадобиться
  • Інструмент операційної системи Windows «Відновлення системи».
Інструкція
1
«Відновлення системи» використовується при випадковій втраті важливих даних або незворотності деяких процесів, цей інструмент за пускається з меню «Пуск». Натисніть меню «Пуск», виберіть пункт "Всі програми". У списку, виберіть розділ «Стандартні», потім «Службові», натисніть пункт «Відновлення системи». Якщо буде потрібно, зробіть введення пароля адміністратора (не забудьте підтвердити пароль).
2
Якщо перед запуском інструменту у вас відкриті деякі програми або вікна, закрийте їх, зберігши всі зміни, т.к. «Відновленню системи» потрібно перезавантаження комп'ютера. Не забувайте, що всі зміни, які будуть внесені цією утилітою, можна повернути назад (перед відновленням створюється контрольна точка).
3
Після запуску утиліти, на екрані з'явиться головне вікно, в якому необхідно натиснути кнопку «Далі». Перед вами з'явиться вікно «Відновлення комп'ютера до попереднього стану», в якому будуть відображатися точки відновлення. Вам необхідно вибрати потрібну точку відновлення. Яку саме точку відновлення вам треба вибрати? Зверніть увагу на їх заголовки: "Центр оновлення Windows», «Установка Quick Time Player» і т.д.
4
Після вибору підходящої точки натисніть на її заголовок, потім натисніть кнопку «Далі». За замовчуванням не всі точки відновлення відображаються в даному вікні, для перегляду всіх варіантів поставте відмітку напроти пункту «Показати інші точки відновлення».
5
У наступному вікні «Підтвердження точки відновлення» будуть вказані подробиці операції, яка відбуватиметься після перезавантаження комп'ютера. Якщо все вказано вірно, натисніть кнопку «Готово», відбудеться автоматичне перезавантаження комп'ютера. Під час завантаження операційної системи розпочнеться автоматичне відновлення системи до зазначеної раніше дати.
6
«Відновлення системи» закінчиться через кілька хвилин і відбудеться завантаження системи. На екрані з'явиться вікно з повідомленням про успішне або невдале завершення операції відновлення.
Зверніть увагу
Інструмент "Відновлення системи" не підтримує роботу з усіма файловими системами розряду FAT (FAT 16 і FAT 32). «Відновлення системи» можливо запустити тільки на дисках, обсяг яких перевищує 1 Gb.
Останні версії операційних систем сімейства Windows включають в себе безліч способів відновлення. Важливо розуміти, що для кожної конкретної ситуації необхідно вибрати відповідний метод виправлення помилок.
Вам знадобиться
  • завантажувальний диск Windows Seven.
Інструкція
1
Першим ділом спробуйте використовувати автоматичні служби відновлення. Вставте завантажувальний диск Windows Seven в привід і включіть комп'ютер. Утримуйте клавішу, необхідну для виконання запуску програми з диска.
2
Почекайте деякий час, поки завершиться копіювання файлів і підготовка потрібних служб. Виберіть меню «Додаткові параметри відновлення». Перейдіть до пункту «Відновлення запуску », клікнувши по однойменній посиланням.
3
Виберіть операційну систему, завантажувальні файли якої необхідно виправити. Натисніть кнопку «Далі» для запуску цього процесу. Після його завершення комп'ютер буде автоматично перезавантажений.
4
Якщо описаним способом не вдалося виправити помилки, знову виконайте вхід в меню «Додаткові параметри відновлення». Перейдіть в консоль управління, вибравши пункт «Командний рядок».
5
Введіть команду cd E :, вказавши ту букву диска, яка присвоєна DVD-приводу. Наберіть cd boot для переходу до зазначеної папці. Введіть команду bootsect. exe/nt60 all і натисніть клавішу Enter.
6
Дана процедура призведе до повної перезапису завантажувальних файлів. Всі вони будуть замінені вихідними аналогами. Перезавантажте комп'ютер для перевірки можливості запуску операційної системи Windows Seven.
7
Повторіть вхід в командну консоль, якщо описані дії не привели до бажаного результату. Спробуйте виправити весь завантажувальний сектор Windows. Введіть команду bootrec.exe/fixmbr і натисніть клавішу Enter.
8
Після успішного виконання запущеної функції введіть команду bootrec.exe/fixboot. Знову натисніть клавішу Enter. Перезавантажте комп'ютер. Пам'ятайте про те, що даний метод можна використовувати без застосування завантажувального диска. Для цього виберіть пункт «Усунення неполадок комп'ютера» з варіантів запуску системи.