Як вибрати хороший плеєр.

Сучасні MP3 плеєри вміють відтворювати не тільки музику. Вони допомагають переглядати фільми, читати книги, зберігати улюблені радіостанції, записувати звук через зовнішній мікрофон. Деякі пристрої дозволяють виходити в інтернет по Wi-Fi і передавати файли по Bluetooth. Вибрати підходяще пристрій серед всього розмаїття не завжди легко, особливо при обмеженому бюджеті.
Інструкція
1
Для початку визначтеся метою використання плеєра. Буде він використовуватися для музики, або служити своєрідним портативним медиацентром. Від кількості необхідних функцій безпосередньо залежить вартість пристрою.
2
Найбільш дешевими є плеєри тільки для програвання музики. Вони мають більший час роботи в режимі відтворення, зазвичай мають невеликого розміру дисплей, іноді екран взагалі відсутній (як у випадку з iPod Shuffle). Такий пристрій дасть якісне звучання і великий час автономної роботи поряд з невисокою ціною.
3
Портативний медіаплеєр також має невисоку ціну, але вже має невеликий кольоровий дисплей, який дозволить програвати не тільки музику, але і відео. Управління здійснюється за допомогою софт-клавіш або сенсорної панелі. Мають більшу кількість функцій, але володіють великим розміром і меншим часом автономної роботи. Деякі з таких пристроїв мають слот для флеш-карт, який дозволяє при необхідності розширити пам'ять і завантажити більшу кількість медіа-файлів.
4
Наступна категорія пристроїв володіє великою кількістю характеристик. Як правило, такі апарати мають більш якісний звук, а відтворення музики не є ключовим завданням. Такі плеєри мають аудіо та відео виходи для підключення до ПК, деякі здатні працювати з зовнішнім жорстким диском.
5
Дорожчі пристрої забезпечені більш якісними комплектуючими. Чим дорожче плеєр, тим з більш хорошими навушниками він поставляється. Деякі пристрої в комплекті мають диск з програмним забезпеченням, який дозволить без проблем здійснювати оновлення прошивки і конвертувати відео-файли.
6
Якщо вам часто доводиться користуватися диктофоном, то слід звернути увагу на пристрої, які мають вхід для мікрофона. Якщо планується використовувати плеєр для перегляду відео, то вибирайте більш дорогі пристрої з великим дисплеєм. Якщо ви будете використовувати плеєр як знімний жорсткий диск, то ключовим параметром стає обсяг його пам'яті і можливість її розширення.
Зверніть увагу
Найякісніші пристрої випускаються відомими фірмами (наприклад, Apple, Samsung або iriver). Вони володіють найбільш якісним звучанням. Недорогі пристрої, які напхані різними функціями, але їх вартість не перевищує 100 $, володіють посередньою якістю відтворення звуку.
Корисна порада
Якщо ви справжній меломан, то додатково придбайте якісні навушники, т. К. В комплекті йдуть досить скромні за характеристиками «затички».
Mp3 плеєр - неймовірно цікаве, зручне і корисне пристрій, що дозволяє слухати улюблену музику в будь-якому місці і в будь-який час. Здавалося б, у виборі mp3 плеєра немає нічого складного, адже все, що від нього вимагається - це якісно відтворювати звук. Однак величезна різноманітність всіляких моделей мп3 плеєрів, представлене на прилавках сучасних магазинів може змусити розгубитися кого завгодно.

Який mp3 плеєр вибрати

Якщо mp3 плеєр вам необхідний виключно для просушки улюблених музичних композицій, зупиніть свій вибір на самому простому пристрої, що підтримує відтворення файлів mp3 і оснащеним вбудованим радіо-програвачем. Такі моделі, як правило, володіють компактними розмірами, довгий час працюють без підзарядки, а розібратися в принципі їх дії зможе навіть абсолютно не розуміється в техніці людина. Велику популярність у сучасних любителів музики заслужили mp3 плеєри, здатні, крім своєї основної функції, виконувати ще й безліч інших цікавих і корисних дій. Одним з найбільш зручних доповнень до сучасного mp3 плеєру є дисплей. Простіші і дешевші моделі оснащені, як правило, невеликими монохромними екранами, що дозволяють спостерігати за черговістю відтворюваних музичних файлів і зарядом акумулятора, а також вибирати потрібну композицію. Дорожчі моделі мп3 плеєрів мають кольоровий дисплей з високою роздільною здатністю, який дозволяє не тільки стежити за відтворюваними mp3 файлами, але і переглядати фотографії, відео ролики і навіть фільми. Дуже корисною функцією mp3 плеєра вважається можливість підключення до нього карти пам'яті, здатної істотно розширити можливості пристрою і закачати на нього величезну кількість нових файлів.
Mp3 плеєри, працюючі на акумуляторі, набагато компактніше, легше і привабливіше приладів, що працюють від батарейок.
Важливо при виборі mp3 плеєра визначитися і з типом харчування. Існує всього два типи mp3 плеєрів: ті, які працюють від пальчикових батарейок, і акумуляторні. Перші не потребують регулярної підзарядці. Сіли батарейки в них достатньо всього лише замінити новими. Пристрої ж, що працюють на акумуляторі, необхідно заряджати від мережі в міру необхідності. Сучасні mp3 плеєри можуть бути забезпечені і такими корисними додатковими функціями як будильник, диктофон, Bluetooth, можливість підключення до мережі Wi-fi, запис музики з FM-тюнера, сенсорне керування.

Вибір хорошого mp3 плеєра: поради та рекомендації

Вибрати й купити хороший mp3 плеєр, незважаючи на величезний асортимент моделей цього пристрою на прилавках сучасних магазинів, не так вже й складно. Обов'язково зверніть увагу на зовнішній вигляд вподобаного вам mp3 плеєра і його комплектацію. Переконайтеся у відсутності на його корпусі подряпин, сколів, шорсткостей і інших механічних пошкоджень. Перевірте наявність необхідної документації, зокрема інструкції з експлуатації та гарантійного талона, за допомогою якого в разі несправності мп3 плеєра ви зможете повернути його або обміняти на іншу модель.
Найвідомішими та надійними виробниками mp3 плеєрів вважаються такі компанії як Sony, Ritmix, Apacer, Nexx, Samsung, iRiver і Transcend.
Намагайтеся віддавати перевагу і купувати mp3 плеєри відомих, надійних і перевірених виробників, які серйозно ставляться до якості своєї продукції і відношенню до неї покупців.