Як включити диспетчер задач.

Диспетчер завдань Windows призначений для управління запущеними процесами, а також для діагностики системи в режимі реального часу. Часто диспетчер задач використовують, щоб знизити навантаження на комп'ютер, вивільнити оперативну пам'ять і завершити непотрібні або завислі процеси.
Інструкція
1
Диспетчер задач викликається одночасним натисканням трьох клавіш: Ctrl + Alt + Del. Або, диспетчер задач можна викликати кліком правою кнопкою миші на панелі Windows, до якої прикріплено кнопка «Пуск», вибравши з випадаючого меню «Запустити диспетчер задач».
2
Буває ситуація, коли при виклику диспетчера задач Windows з'являється вікно з повідомленням «Диспетчер завдань відключений адміністратором». Зазвичай, це результат дії вірусів, якщо комп'ютер - ваш персональний, а не робочий. Як в такому випадку включити диспетчер задач? Відкрийте «Пуск», виберіть «Виконати» (якщо ви використовуєте Windows 7 або Windows Vista, ярлик «Виконати» знаходиться в «Стандартних програмах») і введіть у вікні команду "gpedit.msc" ( без лапок). Натисніть "OK".
3
Перед вами відкриється вікно групової політики операційної системи. Виберіть пункт «Конфігурація користувача», «Адміністративні шаблони», «Система», «Можливості CTRL + ALT + DEL». Клацніть два рази лівою кнопкою миші на написи «Видалити диспетчер задач» і у вікні властивостей видалення виберіть «Відключений» (саме «Відключений», а не «Включено»!). Після зробленого процесу натисніть «Застосувати» і "OK" і закрийте вікно настройки групової політики. Тепер спробуйте викликати диспетчер задач поєднанням Ctrl + Alt + Del.