Як завести новий аккаунт.

Аккаунт - це профіль користувача на якомусь сайті, в якому зберігається вся особиста інформація про людину. Він дозволяє отримати доступ до своєї сторінці, наприклад, на форумі, та й взагалі у всіх соціальних мережах. Зазвичай авторизація (так називається створення аккаунта) це обов'язкова процедура, яка дає гостю статус повноправного користувача.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, доступ в інтернет
Інструкція
1
Як же вам завести новий аккаунт? Практично на всіх сайтах це стандартний набір кроків. Отже, робити потрібно ось що: зайти на будь-який сайт, який вам цікавий, і знайти на ньому кнопку «Зареєструватися» або «Авторизація». Після її натискання з'явиться вікно з певною кількістю порожніх полів.
2
Деякі з них будуть помічені зірочкою. Ці області обов'язкові для заповнення. Зазвичай в них вказується: ник (логін), пароль, вік, стать, місто в якому живете і адреса електронної пошти. Дані, які потрібно ввести визначають розробники сайту і залежать вони від спрямованості порталу.
3
Все інше заповнюється тільки за бажанням самого користувача. Впишіть те, що вважаєте за потрібне. Проте варто пам'ятати про те, що чим повніше буде заповнений ваш аккаунт, тим цікавіше буде іншим людям читати сторінку. Тому рекомендується все ж написати кілька слів про свої інтереси, захоплення (тут, до речі, для наочності можна викласти і фото, того чим ви займаєтеся), релігійних поглядах, поділитися зі своїми друзями тим що ви любите, а чого немає. В деяких соціальних мережах є можливість вказати навіть свої бажання, щоб інші користувачі могли допомогти їх здійснити.
4
Після того, як написали все, що хотіли, натисніть вкладку «Зареєструватися». Тепер ви стаєте повноправним користувачем сайту. Але щоб почати працювати в системі, зазвичай потрібно підтвердити реєстрацію. Для цього зайдіть в свою поштову скриньку, відкрийте лист від команди технічної підтримки та пройдіть за посиланням, яка там завжди додається.
5
Якщо ви заводите новий аккаунт на якому сайті - навіть самому надійному на ваш погляд, то просто необхідно прочитати правове становище про збереження персональних даних. Це важливо! Оскільки ця інформація не повинна розголошуватися. При недотриманні умов, прописаних в цьому документі, ви можете навіть подати на адміністрацію порталу в суд.
Корисна порада
Інформації по кожному пункту має бути в міру. Якщо її занадто багато, то читати стає утомливо