Як зробити гучний зв'язок.

З міркувань безпеки, гучномовцем в автомобілі має бути фабричного виробництва. А ось вдома можна експериментувати і з саморобними системами. Якість звучання буде набагато вище, ніж при використанні динаміка гучного зв'язку, вбудованого в телефон.
Інструкція
1
Придбайте будь-яку Bluetooth-гарнітуру. Вона може бути найдешевшою, оскільки ергономіка в даному випадку не має значення. Можна також використовувати старий прилад, який ви більше не використовуєте за прямим призначенням.
2
Відкрийте гарнітуру. Першим ділом, Випаяти акумуляторну батарею, попередньо запам'ятавши або замалювавши, в якій полярності вона була підключена. Здійснюйте випайки швидко, щоб не перегріти батарею.
3
Знайдіть звуковипромінювач. Відпаяти його, а потім замість нього підключіть резистор опором близько 100 Ом.
4
Візьміть гніздо для навушників, розраховане на підключення стереофонічного штекера діаметром 3,5 мм. Впаяти перемичку між висновками лівого і правого каналів. Між перемичкою і одним з висновків резистора, встановленого вами в гарнітуру замість звуковипромінювача, підключіть конденсатор ємністю близько 0,1 мкФ. Інший висновок цього резистора з'єднайте безпосередньо із загальним контактом гнізда.
5
впаяли назад акумулятор, дотримуючись полярності. Увімкніть гарнітуру і виконайте її пару з телефоном.
6
Візьміть активні комп'ютерні колонки. Встановіть в них гучність на мінімум, потім підключіть до гнізда, встановленому вами в гарнітуру. Повністю розтягніть кабель, щоб мікрофон гарнітури опинився далеко від колонок. Включіть їх харчування.
7
З телефону зателефонуйте на номер автоматичної довідкової служби. Цей дзвінок безкоштовний при знаходженні в домашньому регіоні. На колонках плавно підвищуйте гучність, поки не з'явиться відлуння, що акустичного зворотного зв'язком . Злегка зменшіть гучність, щоб відлуння зникло.
8
Зробіть в корпусі гарнітури невелику виїмку для виведення проводу до доданому гнізду. Закрийте гарнітуру, після чого переконайтеся, що після цього вона не втратила працездатність. Тепер можна користуватися саморобної системою гучного зв'язку, не забуваючи періодично заряджати акумулятор гарнітури входять до її комплект зарядним пристроєм.