Як почати свій меблевий бізнес.

Попит на меблі актуальним завжди. Є велика кількість її різновидів, починаючи від класичних варіантів, і закінчуючи вбудованими меблями. Саме ця різноманітність меблів і дає шанс підприємцям, що володіють різними можливостями знайти нішу в цьому бізнесі .
Інструкція
1
Виберете спеціалізацію вашого бізнесу, тобто те, що конкретно ви будете виготовляти: скляну, м'яку, плетену, вбудовану меблі або торгове обладнання. Тут потрібно враховувати і регіон, де ви плануєте організувати ваш бізнес, і специфіку меблевого ринку в цілому.
2
Після вибору спеціалізації приступайте до пошуку приміщення. Для організації виробництва меблів, вам знадобитися цех, склад і офіс. А якщо ви плануєте самостійно реалізовувати меблі, то вам потрібно приміщення для відкриття спеціалізованого салону.
3
Тепер переходите до придбання обладнання. Стандартні верстати можна придбати прямо на складі постачальників, а ось складні виробничі лінії вимагають індивідуальної доставки. Закупівля устаткування це основна стаття витрат у цьому бізнесі .
4
Забезпечте себе якісними комплектуючими. Ії імпортний варіант можна придбати у дистриб'юторів або ж самостійно забезпечити себе необхідними матеріалами, але це зажадає додаткового вкладення устаткування.
5
Набирайте працівників тільки з високим рівнем підготовки. В штаті повинні бути майстри-меблярі, слюсарі-складальники, столяри, склярі. До того ж вам знадобляться водії, кур'єри, комірники, співробітники магазина, програмісти, дизайнери та керівні працівники. У невеликої меблевої фірми штат повинен складатися з 30-40 осіб.
6
Займіться рекламою свого бізнесу, особливо ефективна в меблевому бізнесі реклама, розміщена в Інтернеті. Так само непогана віддача від щитів зовнішньої реклами.
7
Налагодьте канал збуту - це потрібно для успішної роботи будь меблевої компанії. Продукцію можна реалізовувати за допомогою: великих спеціалізованих торгових центрів, мережевих салонів, немережевих магазинів, меблевих магазинів, ринків або прямих продажів, що особливо ефективно компаніям, які орієнтуються на корпоративні замовлення.