Як ввести серійний номер.

Серійний номер використовується при установці комп'ютерних програм і служить захистом від їх несанкціонованого розповсюдження. По-іншому його називають "код активації" або "реєстраційний ключ". Як правило, це набір букв і цифр. Без цього номера завершити процес установки програми неможливо.
Інструкція
1
Почніть установку програми на комп'ютер. Слідуйте вказівкам діалогового вікна доти, поки перед вами не з'явиться вимога ввести серійний номер. При цьому ви побачите спеціальне поле або декілька полів, куди необхідно ввести цей номер з клавіатури комп'ютера.
2
Знайдіть серійний номер вашої програми. Він може розташовуватися на оригінальному диску з програмою, на упаковці або в додається документаціі.Как правило, такими програмами можна користуватися безкоштовно протягом обмеженого часу, наприклад, 15 днів. Потім робота програми блокується, але з'являється спеціальне інформаційне вікно. Там сказано, на якому сайті можна придбати ліцензію, щоб користуватися програмою далі. В такому випадку, серійний номер можна отримати через інтернет, на офіційному сайті розробника програми.
3
Введіть ваш код активації в діалогове вікно і дотримуйтесь далі вказівкам інсталятора програми. Якщо код введений без помилок, програма встановиться на комп'ютер і їй можна буде користуватися. Код активації може бути постійним або тимчасовим. Постійний код дає можливість користуватися програмою без обмежень у времені.Временний же код надає вам доступ до програми протягом якогось часу, наприклад, одного року. Після цього програма знову буде заблокована і доведеться повторно набувати код активації для подальшого використання програми.
Зверніть увагу
В інтернеті зустрічаються шахраї, які пропонують безкоштовні коди активації від платних програм. При скачуванні їх файлів на комп'ютер може потрапити вірус.
Корисна порада
Чи не викидайте оригінальний диск або упаковку з серійним номером. Якщо ви поміняєте комп'ютер, вам знадобиться знову встановлювати програму і вводити цей код.Еслі код активації загублений, зверніться в службу технічної підтримки на офіційному сайті виробника програми.