Як зробити готичний макіяж.

Готичний образ складається з безлічі складових, головною з яких є макіяж . Звичайно, яскравий «бойову розмальовку» для вечірки буде помітно відрізнятися від більш стриманого повсякденного варіанту. Однак кольорова палітра, стиль макіяж а і порядок його нанесення будуть спільними.
Вам знадобиться
  • Зволожуючий крем, світла тональна основа, світла пудра, рідка підводка для очей, туш, чорний олівець для брів, тіні двох темних відтінків, олівець для губ, темна матова помада.
Інструкція
1
Так як навіть повсякденний готичний макіяж передбачає наявність дуже великої кількості косметики на обличчі, шкіра повинна бути добре зволожена і захищена від негативного впливу. Для цього перед нанесенням тону ретельно обробіть обличчя зволожуючим кремом. Не забудьте нанести трохи крему на повіки і область навколо очей, адже тут буде найбільше косметики.
2
Потім приступайте до нанесення тону. Для денного макіяж а підійде тональний крем на один-два тони світліше натурального кольору вашої шкіри. Основою дня вечірнього варіанту може стати ультрасветлий тональний крем або білий грим, який можна купити в будь-якому театральному магазині або відділі товарів для свята. Однак, у випадку з гримом, пам'ятайте, що він дуже сильно псує шкіру. Щоб тон був ідеально рівним, поверх тонального крему нанесіть пудру того ж відтінку. Пудра також допоможе вам оновлювати та коригувати макіяж протягом дня або вечора.
3
Надавши особі потрібний тон, приступайте до макіяж біля очей. Візьміть тіні того відтінку, який краще підійде до ваших очей, волосся або деталям одягу. Але цей відтінок неодмінно повинен бути темним. Наприклад, якщо у вас блакитні очі, ви можете використовувати темно-сині або фіолетові тіні, а з рудими або червоним волоссям будуть поєднуватися темно-бордові. Більш універсальними є тіні темно-сірих відтінків. Вибравши тіні, нанесіть їх на обидва століття - верхнє і нижнє. Наносячи тіні на нижню повіку, будьте акуратні і рухайтеся уздовж лінії росту вій. Закінчивши цю процедуру, візьміть ще одні тіні - більш темного відтінку - і підкресліть з їх допомогою зовнішній кут ока.
4
Закінчивши з тінями, візьміть рідку підводку, найкраще чорного кольору. З її допомогою ви зробите образ більш виразним, підкресливши верхню і нижню повіку. Для нанесення денного макіяж а підійде підводка з твердим аплікатором, а дня вечірнього варіанту краще взяти підводку з тонким пензликом. Така пензлик допоможе вам не тільки підвести очі, але і намалювати фантазійні візерунки на обличчі.
5
Вії повинні бути ідеальними, тому офарблюйте їх дуже акуратними рухами. Для вечірнього варіанту можна обійтися без туші і використовувати неприродно довгі накладні вії. Закінчивши з макіяж ем очей, не забудьте підкреслити брови за допомогою чорного олівця.
6
Фінальний елемент образу - губи. Їх контур повинен бути ідеально рівним, тому не полінуйтеся витратити кілька хвилин на доданням їм потрібної форми за допомогою темного олівця. Після цього можете накладати помаду. Вона повинна бути матовою, а її відтінок може бути темно-червоним, темно-бордовим, фіолетовим або чорним. Криваво-червоні губи - це скоріше елемент стилю вамп, ніж готичного стилю, тому таких відтінків краще уникати.