Як ужитися з сусідами.

Ідеальний стиль взаємин з сусідом - це жити поруч, але не втручатися в життя один одного. Бути як вода і масло. Щоб цього досягти, потрібно не тільки дотримуватися бездоганну ввічливість, але й не пускати агресорів, психологічних або фізичних, на свою територію.
Інструкція
1
Чітко промовляти свої наміри. Сусіди мають хороший слух і орлиний зір, але не вміють читати наші думки. Тому про свої наміри - затіяти ремонт, поміняти труби, відзначити новосілля або день народження, - потрібно повідомляти заздалегідь. Повісити оголошення біля ліфта на першому поверсі - це нескладно. Зайти до доскіпливій пенсіонерці знизу і станцювати падеде важливого сусіда, информирующего про завтрашній шумі, ще простіше. Увага, відсутність уваги і неповна інформованість - ось камені спотикання в спілкуванні з більшістю сусідів, особливо пенсійного віку.
2
Чи не ідтіте на поводу у провокаторів. Скандалісти і пліткарі - це досить поширений тип сусідів. Вони пропонують збирати підписи, складати колективні листи в керуючу компанію або викликати дільничного для дебошира або власника погодинної квартири, а потім ховаються в кущі. Або, що набагато гірше, починають налагоджувати приятельські взаємини з «жертвою». Не треба годувати вампірів своєю енергією. Всі дискусії краще припиняти ввічливими і байдужими репліками: «Спасибі за інформацію, але у мене немає на це часу. Я подумаю, що можна зробити ».
3
Не соромтеся звертатися в поліцію. Багато хто забуває про свої громадянські права або бояться помсти, вважаючи за краще терпіти алкашів, які справляють нужду в під'їзді, наркоточку або не зовсім здорової людини, яка колекціонує сміття або експериментує з горючими речовинами. Якщо особиста бесіда з порушником громадського спокою була безплідною, його потрібно попередити про можливі санкції. Тільки потрібно пам'ятати, що всі побутові конфлікти, як правило, обопільні. І до силових методів вирішення проблем потрібно звертатися тільки тоді, коли дипломатичні вичерпали себе.
Зверніть увагу
Щоб не потрапити на гачок до пильному сусідові (а іноді просто скандалістові і сутяг), потрібно пам'ятати про важливих дрібницях: почекати людини в ліфті, відкрити двері в під'їзді.
Корисна порада
Спільна робота над озелененням території або благоустроєм під'їзду згуртує мешканців. Хоча найкраще зближує спільний ворог. Так що дискусії про необгрунтовано завищеною квартплаті або відсутності двірників - це живильний розчин для сусідських взаємин.