Як видалити фон у фотошопі. Як видалити фон картинки в фотошопі.

Якщо ви хочете зробити заготовку для календаря або фоторамки в програмі Photoshop, перше, що вам знадобиться - це видалити фон . Слідуючи простій інструкції з цим завданням під силу впоратися навіть починаючому користувачеві Photoshop.
Інструкція
1
Щоб почати роботу з зображенням, в якому вам потрібно видалити фон, завантажте його в Photoshop, натиснувши File - Open.
2
Створіть нове зображення з прозорим шаром. Для цього натисніть File - New і в діалоговому вікні виставте розміри нового зображення такими ж, як і у фотографії, в якій потрібно видалити фон. В розділі Background Contents виставте значення Transparent.
3
Візьміть інструмент Move Tool, і, зачепивши їм вашу фотографію, перемістіть її на створене зображення з прозорим фоном. У вас вийде картинка з прозорою подложкой.Теперь збільште зображення, щоб з ним було зручно працювати. Якщо в об'єкта рівні краї, візьміть інструмент Polygonal Lasso Tool і виділіть потрібну область. Якщо контур об'єкт має ламані лінії, для виділення найкраще буде скористатися інструментом Magnetic Lasso tool.
4
Натисніть Edit - Clear, щоб видалити виділену область, оголивши прозорий фон.
5
Тепер важливо правильно зберегти отриманий результат. Якщо зберегти зображення з прозорим фоном в формат JPG, то прозорий шар буде загублений. Тому натисніть File - Save as і виберіть формат PSD, зберігши картинку з віддаленим фоном.
Досить часто виникає необхідність відокремити об'єкт фотографії від фону, на якому він розташований. Як правило, це необхідно для виконання фотомонтажу - суміщення об'єкта з іншим, більш підходящим фоном, або іншими об'єктами.

Найбільш зручними і потужними інструментами для редагування зображень розташовує Adobe Photoshop. Зрозуміло, прибрати фон в фотошопі також досить просто, слідуючи покрокової інструкції:

  1. Перш за все, об'єкт, який необхідно відокремити від фону, буде потрібно виділити. Власне, ця частина є найбільш складною, тому що коли об'єкт виділений, він, по суті, вже відокремлений від фону, і фотошоп дозволяє виробляти з ним будь-які маніпуляції: копіювати, трансформувати, поміщати на інший фон і так далі.
  2. Якщо фон об'єкта порівняно однорідний, а об'єкт має чітку межу, скористайтеся інструментом Magic Wand. Просто клацніть будь-де фону, і фон виявиться виділеним. Інструмент орієнтується на тон і колір пікселів, тому з фоном, що складається з різнокольорових плям, йому не впоратися.
  3. Якщо об'єкт більш складної форми, його можна виділити за допомогою інструменту Lasso Tool. Він дозволяє обвести об'єкт виділенням. Якщо фон не дуже строкатий, хороший результат може дати Magnetic Lasso Tool - при його використанні виділення «прилипає» до кордону об'єкта. Природно, цей ефект допоможе лише у разі, якщо програма здатна відрізнити кордон потрібного об'єкта від інших ліній, що відносяться до фону, інакше «магнетизм» буде тільки заважати. Закінчивши виділення, інвертуйте його (Invert Selection), і ви знову отримаєте виділений фон, який тепер можна просто видалити.
  4. Якщо фон об'єкта відрізняється складною структурою, а сам об'єкт не має виразної кордону (це особливо відноситься до фотографій людей з скуйовдженим волоссям), спробуйте використовувати інструмент Background Eraser Tool. Він дозволяє прибрати фон в фотошопі, просто стираючи його, як ластиком, при цьому основний об'єкт залишається в недоторканності. Для отримання оптимального результату регулюйте параметр Tolerance, його значення залежить від характеру фону.

Тепер очищений від фону об'єкт можна помістити в зовсім інший фон. Для цього завантажте в окремий шар іншу фотографію, і вставте з нею об'єкт. При необхідності можна скорегувати його розташування, виділивши об'єкт і переміщаючи його.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=agb6k9YKGbI