Як зробити чучело сови.

Найчастіше ми бачимо як прекрасні опудала тварин і птахів прикрашають мисливські будиночки, музеї, кафе і бари і т.д. Подібного роду елемент інтер'єру відмінно поєднується з різними стилями і напрямами. Поставити опудало птиці або тварини можна на літній терасі, у великому холі навчального чи іншого закладу, в офісі або будинку. Мабуть, всім без винятку цікаво бачити або мати опудало звіра у себе, але далеко не всім відомо як виготовляються ці самі опудала, а адже це досить трудомісткий і дуже цікавий процес.
Інструкція
1
Візьміть вбиту сову і виміряйте за допомогою лінійки її тіло (довжину і товщину), крила (довжину), шию і ногі.Запішіте всі розміри на листочку. Це важливий етап в роботі: якщо ви не зняли спочатку мірки з дичини, після це зробити буде просто дуже складно, а в деяких випадках і зовсім неможливо. При цьому пам'ятайте, що своє опудало слід робити трохи меншого розміру, ніж реальние.Подготовьте ганчірочку для витирання крові.
2
Покладіть сову на спину. Розсуньте пір'я на грудях птаха і, взявши широкий скальпель, зробіть надріз від самого початку шиї до анального отвору. Глибина отвору при цьому не має значення, так що можна сміливо розрізати, не боячись зробити його занадто глибоким. Однак при цьому нутрощі птиці не повинні вивалитися назовні, тобто надріз повинен бути поверховим.
3
Відокремте за допомогою тонкого скальпеля шкіру сови разом з пір'ям від м'яса, обрізавши всі сполучні волокна, м'язи і підшкірну тоненьку плівочку. При цьому пам'ятайте. що шкіра знімається легко тільки на самій тушці, на ногах, крилах і голові це зробити досить складно. Тут необхідна акуратність і точність. Починайте з ніг і знімайте потроху до гомілки суглоба, після чого перекусіть суглоб кусачками і звільняйте через черевної розріз. Ті ж дії зробіть і з іншою ногою.
4
Відріжте хвіст і виконайте розріз вище кріплення пір'я хвоста до тушки. При цьому хвіст слід відрізати разом з куприком. При всіх цих роботах пам'ятайте, оперенье птиці не повинно бути залите кров'ю, краплі слід витирати і пересипати крохмалем. Потрошачи птицю, пам'ятайте - ви повинні звільнити по можливості всі кісточки і ділянки шкіри від м'яса.
5
Відріжте оголений череп від тушки і видалити мову, м'язи і очі. Робити це слід через потиличну кістку. Очистіть готову зняту шкіру від жиру і залишків м'яса. Протріть шкіру звичайною паперовою серветкою і присипте крохмалем. Якщо забруднені пір'я, промийте їх теплою водою з милом і добре просушіть.
6
протравами підготовлену шкіру і череп розчином мишьяковістого натрію. При цьому дотримуйте техніку безпеки і працюйте тільки в гумових рукавичках. Вставте в очниці покупні очі потрібного розміру або шматочки пластиліну, скачані в кульки.
7
Виготовте основу для опудала. Основу можна зробити з гіпсу, відповідного розміру, який ви записали на папері, а також з дерев'яної болванки, обмотавши її в подальшому марлею або бинтом з будь-яких інших відповідних матеріалів.
8
Просуньте основу в шкіру. При цьому в череп, ноги і крила слід просунути товстий дріт. Якщо крила сови будуть в нерозкрите стані, то їх можна зафіксувати, пришивши до тіла. Зашийте шкіру птиці нитками в колір оперенья.
9
Надайте сові потрібну позу і приведіть в порядок пір'я, розгладивши їх в правильному положеніі.Чучело сови готово, посадіть його на гілку і закріпіть за допомогою дроту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hQZF6HFNKow