Як підібрати розмір браслета. Як визначити розмір брослети на руку у чоловіків.

Браслети, що підкреслюють красу рук, з часів античності користувалися популярністю. Кільцеподібні прикраси, стали охоплювати зап'ястя, досі залишаються одними з найбільш елегантних і романтичних аксесуарів.
Вам знадобиться
  • - лінійка або сантиметр
Інструкція
1
Візьміть сантиметр, обмотайте його навколо руки на певному заздалегідь рівні. Пам'ятайте, що комфортне носіння прикраси не має на увазі щільний обхват руки браслетом, а тим більше передавлювання вен і судин. Врахуйте, що постійна напруга притиснутою області може зменшити приплив крові.
2
Якщо браслет буде носитися на зап'ясті, то дотримуйтеся правила: ширина одного пальця є оптимальною відстанню між браслетом і рукою. Виміряйте товщину одного пальця і складіть з розміром обхвату кисті руки - це і буде ідеальний розмір браслета з урахуванням зручності носіння аксесуара.
3
Визначте розмір браслета «на глазок» у разі, якщо він містить в собі тягнуться елементи, наприклад, гумку або еластичну тканинну основу. Широкі каркасні браслети можуть бути більшими за розміром, але в той же час вони прекрасно виглядають в області передпліччя. Поставтеся уважно до матеріалу виготовлення аксесуара і формі застібки, так як зручність і простота в надяганні, а також гіппоалергенность грають в даний час важливу роль у виборі прикрас.
4
Підбирайте браслет, враховуючи повноту зап'ясть і рук. Тонкі за розміром аксесуари підходять витонченим маленьким зап'ясть, вони елегантно підкреслюють ніжність і витонченість ліній рук, на відміну від великих прикрас, які надають крихкість. Для руки середніх розмірів вибирайте будь-які форми і види браслетів, обмежень немає, так як всі аксесуари лише надають акцент того, чи іншого стилю. На широке зап'ясті і руку виглядайте великі браслети, які гармонійно виглядатиме і привертати увагу до власниці.
Корисна порада
Визначтеся з функціональністю браслета і місцем його розташування на вашому тілі.