Як усунути запах в пральній машині. видалити затхлий запах пральної машинки.

Пральна машина є незамінним помічників в домашньому господарстві, але найчастіше трапляється так, що після прання сама машинка і білизна видає неприємний запах. В процесі роботи він може з'явитися з цілої низки причин, залежних в основному від споживача. На щастя, позбавитися від запаху не складе особливих труднощів, але не забувайте приділяти належний догляд за домашньою технікою.
Вам знадобиться
  • - Ганчірка,
  • - посудомийна рідина,
  • - стара зубна щітка,
  • - пральний порошок,
  • - відбілювач,
  • - питна сода,
  • - столовий оцет.
Інструкція
1
Неприємний запах в пральній машині може з'явитися через неналежне догляду. Відкрийте дверцята пральної машини і ретельно протріть її зсередини ганчіркою, змоченою в теплій воді з додаванням посудомийній рідини. Щілини навколо рами прочистите за допомогою старої зубної щітки. Зніміть склянку для порошку і відбілювача, ретельно промийте його під проточною водою.
2
Запах цвілі і застояної води в пральній машині можна уникнути, якщо регулярно чистити насосний фільтр. Не забувайте протирати ущільнювач і дверцята. Завжди залишайте дверцята машини трохи прочиненими.
3
Неприємний запах може викликати неякісний порошок, якщо це і є причина всіх бід, варто його змінити на більш якісний. Якщо запах дуже сильний, швидше за все проблема з каналізацією. Перевірте ще раз правильність підключення пральної машини.
4
Якщо ви користуєтеся пральною машиною вже тривалий час, можливо неприємний запах йде з зливного шланга. Його бажано поміняти, для цього викличте майстра по установці пральних машин, він підключить вам шланг хорошої якості.
5
Періодично (хоча б раз на 3 місяці) засинайте один мірний стакан порошку в пральну машину і включите її. Періть без білизни і віджиму вхолосту. При цьому поставте максимальну температуру - 90-95 градусів.
6
Затхлий запах в пральній машині легко усунути, їли влити в її барабан дві склянки відбілювача і випрати без білизни при самій високій температурі води. Робіть це в якості профілактики як мінімум один раз на рік.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0YyJ6_DVWBE
Корисна порада
Якщо в пральній машині утворилася цвіль і грибок, змоченою у розчині питної соди і акуратно видаліть темний наліт. Після цього протріть внутрішню поверхню розчином столового оцту. Гумові деталі, на яких все одно з'являються плями цвілі, рекомендується замінити на нові.
Зазвичай неприємні запахи з'являються через декілька років експлуатації пральної машини при відсутності потрібного догляду за нею. Якщо все ж в ній присутній неприємний запах, то їм можуть просочитися одяг та білизну.
Інструкція
1
Одна з причин присутності неприємного запаху в пральній машині - неякісний пральний порошок, що містить речовини, які при нагріванні води здатні виділяти такий запах. Тому спробуйте поміняти порошок, застосовуваний для прання. Ще однією причиною може бути надмірне використання ополіскувача для білизни.
2
Час від часу засинайте один мірний стакан порошку для прання або 2 склянки відбілювача в пральну машину і включайте її на один цикл випрати без білизни на максимально допустимій температурі (90-95 градусів). У разі, якщо машина не нагріває воду до заданої температури, то в ній присутні проблеми з нагрівальним елементом (Теном), тому слід викликати фахівця.
3
Якщо ваша машинка стоїть давно, і запах йде зі зливного шланга, його бажано замінити. Підключити зливний шланг хорошої якості може майстер по установці пральних машин. Також уважно подивіться після чергової прання, чи залишилася вода в баку? В цьому випадку не виключено, що причина в воді, що залишається в пральній машині внаслідок неправильного підключення зливу до каналізації.
4
Якщо ви давно не чистили фільтр, він також може бути причиною неприємного запаху. Коли ТЕН довгий час не чистять від накипу і не міняють, на ньому залишається бруд, нитки, волосся і т.д., які через деякий час починають гнити і видавати відповідні запахи з пральної машини.
Корисна порада
Що зробити, щоб не допускати в пральній машині неприємного запаху? Після того як ви відкрили дверцята пральної машини і дістали білизна, протріть манжету люка машини сухою ганчіркою, а потім прикрийте дверцята не до кінця, тобто не закриваючи її до клацання. Це робиться для того, щоб уникнути утворення вологості і цвілі. Крім того, не накопичуйте в пральній машині брудну білизну по кілька днів до потрібної кількості для прання, а зберігайте його в баку або кошику для брудної білизни.