Як згадати пароль в скайпі. Як в скайпі змінити пароль.

Якщо ваша пам'ять вас підвела, і ви забули пароль в Скайпі, то найпростішим способом відновити доступ до аккаунту для вас буде відправлення запиту на зміну вашого пароля через спеціальну форму на офіційному сайті програми. Ви не пам'ятаєте і свою адресу електронної пошти? В такому випадку відновити пароль буде дуже складно. Але якщо ваш E-mail (використовуваний при реєстрації аккаунта в Скайп) завжди у вас в голові, то змінити пароль на новий буде досить просто.
Інструкція
1
Перейдіть на сторіночку відновлення пароля, в єдиному з'явився поле впишіть свою E-mail і натисніть кнопочку "Відправити".
2
Отримайте на свою поштову скриньку лист з вказаною там унікальною посиланням, перейшовши за яким ви потрапите на сторінку зміни пароля. Тільки майте на увазі, що такі листи в залежності від поштового провайдера можуть бути прийняті не тільки в папку вхідних листів, але і в папку «Спам». Тому перевірте обидві папки.
3
Посилання для зміни пароль в Скайп діє шість годин. До закінчення цього часу пройдіть за отриманим посиланням і введіть новий пароль. Потім введіть його повторно для підтвердження і натисніть на кнопочку «Змінити пароль». Тепер у вас є новий пароль.
4
В тому випадку, якщо ви не пам'ятаєте використаний при реєстрації програми E-mail, слід вчинити так. Якщо у вас включено браузером автозаповнення форм, увійдіть в Скайп по збереженому паролю і в меню виберіть Skype -> Особисті дані -> Редагувати мої дані. В розділі з особистою інформацією ви і зможете побачити E-mail.
5
Якщо пароль в системі не збережений, увійти в програму немає можливості, і ви не пам'ятаєте E-mail, шанси на відновлення вашого пароля помітно падають. Мабуть, єдиний шлях у цій ситуації - це пряме звернення до служби підтримки Скайп. У темі «My Account» знайдіть проблему «Password/username problems» і опишіть проблему (англійською мовою). При цьому вам потрібно вказати дати останніх платежів в Скайп, номера замовлень, перші й останні чотири цифри кредитної картки, з якої здійснювалися платежі, а також ім'я власника карти.
6
Якщо платежів за останній час в систему не надходило і свій E-mail ви вказати не в змозі, служба підтримки не зможе вас ідентифікувати. Єдине, що ви зможете зробити - це створити новий акаунт.