Як вкласти гроші в нерухомість. Як інвестувати в нерухомість невеликі суми.

Інвестиції в нерухомість - гарантований спосіб примножити дохід, адже не секрет, що ціни на нерухомість майже постійно зростають. Щоб вкласти гроші в нерухомість , можна придбати її або інвестувати в фонд нерухомості. Якщо перший спосіб підходить тільки тим, у кого є досить великий капітал, то другий годиться навіть для самих скромних інвесторів.
Інструкція
1
Володарям щодо великого капіталу можна порадити придбати нерухомість . Неважливо, що це буде - невелике офісне приміщення або квартира в центрі Москви, адже ціни на будь-яку нерухомість у нас ростуть стабільно. Придбане можна здавати в оренду і згодом (коли ціни істотно виростуть) перепродати. Варто тільки пам'ятати, що при продажу нерухомості вам доведеться заплатити податок на доходи. Як правило, його абсолютно законним чином мінімізують, набуваючи нерухомість на офшорну компанію і перепродуючи через неї ж.
2
Для більшості охочих вкласти гроші в нерухомість зазначений вище спосіб недоступний. Але для них існують інвестиційні фонди нерухомого майна, тобто фірми, які вкладають кошти великої кількості інвесторів в будівлі або приміщення та іпотечні кредити. Інвестувати можна невеликі суми (від 10000-15000 рублів). Якщо ви готові вкладати гроші таким чином, то вам варто знайти відповідний фонд.
3
При виборі фонду враховуйте такі фактори: процентну ставку, термін вкладу (як правило, він повинен бути досить тривалим), а також суму, достатню для поповнення фонду. Це мінімальна сума, яку можна вкладати.
4
У всіх фондів є керуючі компанії. Вони безпосередньо займаються вкладенням грошей інвесторів в ті чи інші об'єкти. Перед вибором фонду ознайомтеся з рейтингами надійності керуючих компаній (наприклад, з рейтингом Національного рейтингового агентства). Чим вище рейтинг, тим краще.
5
Щоб безпосередньо вкласти гроші в фонд, потрібно купити його паї. Прийдіть в офіс фонду і заповніть за допомогою його співробітників необхідні документи (анкета, заява про відкриття рахунку та про придбання паїв). Внесіть гроші на рахунок і придбайте паї. Власне, на цьому операція закінчена. Надалі залишається тільки вносити нові суми.
Зверніть увагу
Вкладаючи гроші в нерухомість, інвестор власними зусиллями може значно поліпшити її, провівши ремонт або реконструкцію, а, отже, і збільшити ціну об'єкта. Нерухомість можна закласти в банку, щоб отримати кредит розміром до 80% від її ринкової вартості. Здаючи в цей час її в оренду, або користуючись квартирою, можна зберігати доступ до грошей, які можна інвестувати в інші проекти.
Корисна порада
Якщо ви маєте достатньо коштів, то питання про те, чи варто інвестувати гроші в нерухомість, не буде стояти для вас так гостро. Придбання квартири в престижному районі або в будинку економ класу є надійним способом вкладення заощаджень. Ціни на заміську нерухомість останнім часом здійснили різкий стрибок, з іншого боку, ринок оренди заміської нерухомості розвинений ще не повністю. У будь-якому випадку, перед тим, як вкласти гроші в нерухомість, необхідно ретельно підготувати угоду.
У плюсі хочеться бути завжди, і бажано, щоб ризики при цьому були мінімальними. Інвестувати можна абсолютно будь-яку суму. В інвестуванні не варто забувати про диверсифікацію, в незалежності від того, куди саме будуть вкладені кошти. Дохід же в більшості випадків буде складатися з бонусів. Найголовніше - продумати кожен крок, щоб мінімізувати ризики.
Інструкція
1
Інвестуйте кошти в ПІФи, в цінні папери на ринку. Плюси такого вкладення - мінімальна сума ввклада, повний контроль за кожною дією керуючої компанії і прозорість роботи. До мінусів можна віднести відсутність повної гарантії повернення коштів, а інвестування зазвичай складає не менше одного року. Виберіть фонд, що вселяє довіру, перевірте установчі документи та відгуки про фонд, укладіть з компанією договір інвестування.
2
Вкладення в нерухомість завжди були пріоритетним напрямком. Купуючи ту чи іншу нерухомість, її можна не продавати, а здавати в оренду, що буде приносити пасивну прибуток у довгостроковій перспективі. При інвестуванні будівництва на нульовому етапі, в разі успішної здачі будинку, вартість квадратного метра зростає практично в два рази. Не ризикуйте інвестувати в будівництво, де забудовником є молоді і не дуже надійні компанії.
3
Досить популярним є інвестування коштів у дорогоцінні метали - купувати золото в злитках або у вигляді монет, відкривати металеві рахунки або ж купувати опціони на золото. Найбезпечніше купувати дорогоцінні метали в Ощадбанку або в інших великих банках.
4
Є ще один варіант інвестування, де ризики будуть залежати тільки від самого інвестора - торгівля на Форексі (самостійна торгівля). Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем перш, ніж інвестувати кошти таким способом. І пам'ятайте, Форекс - лише імітація гри на біржі, яка працює за своїми законами.
5
Коли буде обрано напрямок інвестування, визначте пріоритетну компанію, в яку і будуть інвестуватися кошти. Краще буде проконсультуватися з фахівцями в цій галузі. Це можна зробити по телефону і в режимі онлайн.
6
Наступним кроком буде реєстрація в обраній інвестиційній компанії. Зайдіть на сайт, придумайте логін і пароль для особистого кабінету. Далі приступите до інвестування. Інвестиційних компаній може бути декілька, зареєструватися необхідно в кожній.
Зверніть увагу
При онлайн реєстрації обов'язково вказуйте реальні дані, оскільки при можливому виникненні спірної ситуації необхідно буде підтвердження особи інвестора. Логін і пароль особистого кабінету запишіть окремо, щоб завжди бути впевненим при вході до кабінету після реєстрації.