Як розкрутити свою справу.

При загостренні конкуренції компанії вступають в цінові війни. Невеликим фірмам така стратегія не підходить. Доводиться залучати клієнтів сервісом та послугами, які не цікаві для великих компаній. Від простих послуг дрібні фірми прокладають місток до подальшої співпраці, утримуючи клієнтів доброзичливістю і швидким відгуком у разі проблем.
Інструкція
1
Залучайте клієнтів чимось безкоштовним. Завдання полягає в зборі клієнтської бази та встановленні довірчих відносин. Доведіть потенційним покупцям, що є фахівцем в обраній сфері. Це робиться через проведення тренінгів та семінарів. Навчайте майбутніх покупців того, як вони повинні діяти для вирішення проблем, пов'язаних з платними товарами/послугами, які будете надалі надавати. Отримуйте від клієнтів зворотний зв'язок, цікавтеся думкою і просите контактні дані.
2
Продайте щось недороге. Люди неохоче розлучаються з грошима, поки не дізнаються, наскільки сумлінно продавець виконує зобов'язання. Ваше завдання - показати покупцям, що з фірмою безпечно мати справу. Якщо клієнти задоволені обслуговуванням, наступного разу зроблять покупку на велику суму.
3
Продайте супутні товари. Зробіть дзвінок кожного клієнта, котрий купив в перший раз. Поцікавтеся, як справи і запропонуйте інший товар, що доповнює зроблену раніше покупку. У вас з'явиться система продажів. Щоб ланцюжок функціонувала, необхідно вести статистику по кожній людині з бази, зібраної на 1-му кроці.
4
Продайте той же товар в іншій формі. Якщо клієнт купував фізичний товар, запропонуйте аудіо-курс, навчальний тонкощам застосування продукту. Після аудіо-курсу запропонуйте навчання у відео-форматі. Потім запросіть на платний тренінг по тій же темі. Покажіть книги, наклейки, закладки та інші сувеніри, пов'язані з товаром. Зробіть іншу фасовку, змініть зовнішній вигляд упаковки і т.д. Якщо клієнтові щось подобається, він набуватиме це в різних видах.
5
Продайте дорогий товар. Це нескладно зробити, якщо покупець звик до повторних замовленнях в компанії.
6
Починайте з 1-го кроку, поступово розкручуючи наступний дорогий товар. Вибудовуйте систему відносин з клієнтами, ускладнюючи її поступово.