Як переписати фільм на диск.

В даний час для того щоб записати на диск фільм в хорошій якості, вже не достатньо CD диска. Фільми вміщаються тільки на DVD. Запис DVD дисків стандартними засобами Windows доступна в операційних системах Vista і 7. Користувачам версії Windows XP і більш ранніх, для запису DVD можна використовувати програму Nero.
Інструкція
1
Щоб записати фільм на DVD за допомогою Windows Media Center, відкрийте програму і у вікні «Пуск» виберіть розділ «Задачі», а потім клацніть «Записати компакт-диск або DVD». У вікні, виберіть формат диска «Відео DVD», а в наступному вікні введіть назву диска або залиште запропоноване за замовчуванням. Тепер у вікні «Вибрати носій" клацніть на кнопці «Відтак», а потім виберіть потрібний для запису файл з фільмом, виділивши його прапорцем. Натисніть «Записати DVD» і ваш фільм буде записаний на диск.
2
Щоб записати DVD з фільмом за допомогою програми для запису дисків Nero, запустіть програму і виберіть розділ DVD-ROM, якщо ви будете дивитися записаний диск на комп'ютері. Якщо диск буде відтворюватися на побутовому DVD програвачі, натисніть кнопку DVD Video. У вікні, зліва ви побачите вміст поки ще порожнього диска, а праворуч - вміст вашого комп'ютера. Знайдіть на своєму комп'ютері файл з фільмом і перетягніть його в ліве вікно програми. В індикаторі заповнення диска внизу вікна програми ви побачите, чи є ще вільне місце на диску. Якщо вільне місце дозволяє додати на диск ще один або кілька фільмів, перенесіть потрібні файли в ліве вікно. Тепер можете запустити процес запису фільму на диск, натиснувши кнопку «Запис» в меню програми.