Як підключити гарнітуру в Skype.

Skype є прекрасним способом спілкування через інтернет. За допомогою цього сервісу ви можете не тільки чути свого співрозмовника, але і бачити його. Для того щоб користуватися Skype, не потрібен дуже швидкісний інтернет. Також завдяки розвитку мобільних мереж третього покоління, які дають можливість користуватися швидкісним мобільним інтернетом, послугою Skype можна користуватися в дорозі за допомогою звичайного ноутбука. Єдине пристрій, який потрібно підключити для спілкування в Skype, це гарнітура.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - Skype;
  • - гарнітура (дротова, бездротова Bluetooth-гарнітура);
  • - USB-передавач.
Інструкція
1
Гарнітура для спілкування в Skype - це навушники разом з мікрофоном. Причому для більшої зручності мікрофон інтегрований в гарнітуру . Від гарнітури йдуть два дроти: зелений - для підключення навушників і рожевий - для підключення мікрофона. Відповідно, щоб підключити гарнітуру , вставте ці штекери в потрібні інтерфейси на материнській платі. Інтерфейси для підключення знаходяться на задній панелі системного блоку, хоча на деяких комп'ютерних корпусах можуть бути також і на передній.
2
Крім дротових гарнітур також існують бездротові Bluetooth-гарнітури. Вони набагато зручніше, так як крім відсутності проводів можна спокійно відлучитися від комп'ютера в разі такої необхідності.
3
Разом з бездротовою гарнітурою в комплекті йде USB-передавач. Вставте цей передавач у вільний USB-порт комп'ютера. Бездротові гарнітури оснащені кнопками харчування. Коли USB-передавач буде вставлений в комп'ютер, включите навушники. Після цього система повинна автоматично розпізнати нове підключене устаткування. Повинно з'явиться вікно з повідомленням «Пристрій підключено і готове до роботи». Якщо в комплекті з бездротовою гарнітурою йдуть драйвера з додатковим програмним забезпеченням, встановіть їх також.
4
Бувають ситуації, що не працює мікрофон. Щоб виправити цю проблему, натисніть по значку динаміка на панелі задач операційної системи правою кнопкою мишки і в контекстному меню виберіть «Записувальний пристрої». Далі виберіть вкладку «Запис». З'явиться вікно з додатковими параметрами записи. Встановіть галочку навпроти мікрофона.
5
Додаткові параметри роботи гарнітур можна налаштувати в меню програми Skype. Також там є тест, за допомогою якого можна автоматично налаштувати роботу підключеної гарнітури.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P-OdCPBRTGw