Як позбутися страху водити машину. Як дівчині навчитися водити машину.

Майже кожного новачка-водія відвідує занепокоєння перед кожною новою поїздкою. Але якщо рішення бути за кермом прийнято твердо, то від сумнівів і страхів доведеться позбутися.
Інструкція
1
Якщо ви отримали права (неважливо? Давно це було чи ні), перші самостійні поїздки без інструктора завжди будуть тривожними. Пам'ятайте, що страх це захисна реакція організму, а впевненість здобувається тільки завдяки досвіду і часу перебування за кермом. Тому частіше сідайте за кермо, навіть якщо в цьому немає необхідності або вам шкода грошей на бензин. З кожним разом хвилювання буде все менше і менше, а ви поступово зможете перемикати свою увагу на інші речі.
2
Перед кожною поїздкою, в разі якщо вашим автомобілем інколи керує інша людина, відрегулюйте дзеркала заднього виду, бічні дзеркала, і обов'язково налаштуйте сидіння під себе. Неправильна посадка сприятиме втоми, а наслідки можуть бути різними.
3
Перестаньте дивитися по телевізору або слухати від знайомих новини про події на дорозі, про наслідки аварій. Цим самим ви тільки будете підживлювати свої страхи, а вони, в свою чергу, почнуть відмовляти вас від подальших поїздок. А на дорозі немає нічого страшнішого невпевненого водія - якраз такі й роблять помилки.
4
Попросіть когось проїхати з вами по потрібним вам дорогам і пояснити їх особливості. Людина, яка постійно їздить по якимось одним маршрутам, вже знає, які там висять дорожні знаки. Новачкові ж крім самого водіння потрібно дивитися на знаки, а на початкових етапах це створює додаткові складності.
5
Будьте уважні на дорозі. Якщо який-небудь водій порушує правила, не зліться, тримайте себе в руках, т.к. вашу увагу автоматично переключиться на нього. І в разі виникнення небезпечної ситуації буде велика вірогідність попадання в ДТП. Якщо ви твердо вирішили рулити, то будьте готові до таких водіїв, на жаль, на дорогах вони зустрічаються.
6
Не бійтеся здатися смішним або повільним. У разі, якщо вам потрібен перепочинок, зупиніться і включіть аварійку. Приклейте на заднє скло знак, за яким усі водії зрозуміють, що ви новачок. В такому випадку вони з великим розумінням поставляться до ваших несподіваним маневрам.