Як відкрити стиснуту папку.

В операційних системах, починаючи з Windows XP, реалізована можливість архівувати файли і папки, не використовуючи при цьому додаткового програмного забезпечення. Заархівовані таким способом папки називаються стисненими та відзначаються спеціальним значком. Стискати інформацію системним шляхом дуже зручно, коли потрібно швидко заархівувати файли і передати їх по електронній пошті. Відкривати такі папки можна дуже швидко.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows, архіватор WinRAR
Інструкція
1
Операційна система для стиснення файлів використовує формат zip. У разі якщо папка стиснута системним шляхом і у вас на комп'ютері встановлений архіватор WinRAR, за замовчуванням для відкриття такої папки буде використовуватися цей архіватор. Для відкриття стислій папки натисніть по ній правою кнопкою мишки і у виниклому контекстному меню виберіть "Відкрити". З'явиться вікно, де буде список файлів, які є в стислій папці.
2
Для того щоб витягти файли, в контекстному меню стислій папки виберіть «Витягнути файли». У виниклому меню виберіть папку , куди слід витягти файли, і натисніть ОК. Файли будуть збережені в обраній вами папці.
3
Якщо у вас немає ніяких архиваторов, то процедура відкриття та вилучення файлів відрізняється незначно. Щоб відкрити стиснуту папку і переглянути файли, натисніть по цій папці правою кнопкою мишки і у виниклому меню виберіть "Відкрити". Після цього в вікні ви зможете переглянути файли, які знаходяться в стислій папці. Якщо вам необхідно витягти файли з стислій папки, то в меню виберіть команду «Витягнути». Файли будуть вилучені.
4
У випадку якщо ви перенесли стиснуту папку на комп'ютер, де встановлена операційна система, яка була розроблена раніше, ніж Windows XP, відкрити цю папку системним чином ви не зможете. В старих операційних системах вона просто буде відображатися як невідомий формат файлу і для відкриття таких стислих папок потрібно використання програм. Скачайте програмку WinRAR і встановіть її на комп'ютер. Після цього ви побачите, що стиснута папка перетворюється в архівний формат. Процедура відкриття, перегляду та вилучення файлів за допомогою програми WinRAR така ж, як і на інших операційних системах.
Зверніть увагу
Врахуйте, що для старих операційних систем потрібно завантажувати раніші версії архіваторів, інакше вони можуть просто не працювати.