Як заправити фарбу в принтер Canon. Як заправити кольоровий принтер канон.

Струменеві принтери , незважаючи на деяку застарілість, все ще дуже популярні. Не останню роль в цьому відіграє можливість заправляти картриджі самостійно. Кожен раз, коли закінчується фарба, заправляючи картридж чорнилом, а не купуючи новий, можна заощадити чималі гроші. Можна купити пляшечку чорнила, якої вистачить на досить довгий термін. Також можна заощадити на друці фотографій. Можна прикупити кілька пляшок кольорових чорнила і роздруковувати фотографії самому.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - принтер Canon;
  • - чорнило;
  • - картридж;
  • - шприц.
Інструкція
1
Процес заправки картріджів буде розглянуто на прикладі принтера Canon. Коли ви купуєте чорнило для принтера, зверніть увагу, чи є серед моделей принтерів, для яких розраховані чорнило, ваша модель. Купувати чорнило потрібно саме для вашої моделі, в іншому випадку роздруківка файлів буде проходити некоректно.
2
Увімкніть комп'ютер. Після того як операційна система завантажиться, натисніть на принтері кнопку живлення. Зачекайте кілька секунд, поки він запуститься. Потім відкрийте кришку принтера, після цього каретка з друкуючими головками почне зміщуватися. Дочекайтеся, поки вона зупиниться. Коли друкуюча головка виявиться в статичному положенні, витягніть картридж з гнізда. Для цього просто легенько потягніть його на себе.
3
У місці, де будете заправляти картридж, постеліть кілька газет, щоб нічого не забруднити. Для цієї процедури вам знадобиться шприц і голка. Ємність шприца не грає ролі. Наберіть в шприц приблизно 5 мл. чорнила. Візьміть картридж стороною друкуючих головок до вас. Легенько введіть голку в друкувальну голівку. Сильно вводити не потрібно. Головне трохи притиснути. Тепер потроху за допомогою шприца вводите чорнило в картридж.
4
Якщо ви заправляєте кольоровий картридж, то, відповідно, туди потрібно ввести кілька кольорів чорнила. Кожна друкуюча головка має свій колір, відповідно до якого і потрібно вводити фарбу. Після того як картридж буде наповнений чорнилом, встановіть його назад у відсік. Для цього просто вставте картридж в роз'єм і трохи натисніть, поки не пролунає клацання. Звук клацання означає, що картридж зафіксовано. Закрийте кришку принтера.
5
Відкрийте програмне забезпечення принтера і скиньте датчик рівня чорнила. Якщо не зробити цього, то система неправильно відображатиме залишки чорнила в картриджі і не зможе видавати повідомлень про низький рівень чорнила.