Як встановити аватар в qip.

Ви комунікабельна людина. Для обміну миттєвими повідомленнями в мережі ви вибрали популярний мессенджер qip. Хочете додати індивідуальності вашому профілю? Встановіть собі оригінальний аватар . Нехай співрозмовники, бачать не стандартний логотип qip, а вибрану вами картинку або анімацію. Для цього буде потрібно не так багато часу. Зате результатом ви будете довго милуватися.
Вам знадобиться
  • Qip
  • Картинка-аватар
Інструкція
1
Запустіть qip і відкрийте вікно з контактами. У нижній його частині розташовується довга кнопка з логотипом qip - «Головне меню». Натисніть її.
2
Перед вами з'явиться допоміжне віконце. Виберіть із запропонованого списку рядок «Показати/змінити мої дані». За умови, що на вашому комп'ютері встановлено кілька профілів, програма запропонує вибрати один з них.
3
На екрані з'явиться ще одне вікно - «Інформація про контакт». У лівому верхньому куті цього вікна розташовується аватар . За замовчуванням там відображається стандартний логотип qip. Для того, щоб встановити свою картинку, натисніть на кнопку із зображенням папки, розташовану трохи нижче і лівіше аватар а.
4
На екрані виникне ще одне вікно - «Завантажити аватар ». Знайдіть на своєму комп'ютері графічний файл, який буде вашим аватар ом і вкажіть його. Після цього натисніть кнопку «Відкрити».
5
В результаті на місці стандартної іконки qip повинен з'явитися ваш власний аватар . Натисніть на кнопку «Зберегти», а потім «Закрити». От і все. Тепер, під час листування у вашого співрозмовника буде відображатися картинка з обраним вами аватар ом. Ви, до речі, теж будете її бачити в лівому нижньому кутку під повідомленнями.
Зверніть увагу
В якості аватара підійдуть не всі файли, а тільки з розширеннями gif, jpg, png і bmp. Розмір зображення теж обмежений - 64х64 пікселя і не більше 32 Кб.