Як в'язати рукавиці дітям.

В'язати рукавиці для дитини дуже просто. З цим легко справляються початківці майстрині. Тим більше, що кожній мамі приємно бачити свою роботу, яку із задоволенням носить власна дитина. А він буде радий носити подаровані рукавиці , зігріваючі материнським теплом.
Вам знадобиться
  • - пряжа 125 або 210 м в 50 г;
  • - набір з п'яти спиць №3.
Інструкція
1
Наберіть на дві спиці необхідну кількість петель. Кількість петель залежить від обхвату ручки дитини. Якщо пряжа довжиною 210 м в 50 г, то для обхвату долоні в 11 см потрібно набрати 34 петлі, 12 см - 36 п., 13 см - 38 п., 14 см - 40 п., 15 см - 44 п., 16 см - 46 п. якщо пряжа 125 м в 50 г, то для 11 см - 26 п., 12 см - 28 п., 13 см - 30 п., 14 см - 32 п., 15 см -0 34 п. , 16 см - 36 п.
2
Розподіліть петлі по чотирьох спиць, а п'ятий (робочої) в'яжіть по колу гумку 5 - 7 см у висоту. Для маленьких дітей підійде гумка 1х1, в якій чергуються 1 лицьова і 1 виворітна петлі. Можна пов'язати гумку 2х2 (2 ліц.п. і 2 ізн.п.).
3
Продовжуйте в'язати рукавицю для дитини після гумки лицьовій гладдю (всі петлі лицьові), додавши на кожній спиці по одній петлі.
4
Зв'яжіть основну частину рукавиці до основи великого пальця, вимірюючи відстань по ручці дитини.
5
Залиште отвір для великого пальця на третій спиці. Для цього пров'яжіть першу петлю третьої спиці, а інші, крім останньої, зніміть на шпильку. Далі на праву спицю накиньте повітряні петлі в тій кількості, в якому зняли на шпильку. Пров'яжіть останню петлю третьої спиці і продовжуйте роботу.
6
Зв'яжіть далі основну частину розміром з мізинець дитячої руки і зменшуйте петлі. Поєднуйте дві перші петлі лицьовій за нижні дольки на кожній спиці. Коли залишиться вісім петель (на кожній спиці по дві петлі), відріжте невеликої довжини нитку від клубка і всуньте в голку. Одягніть на голку вісім петель і стягніть їх, потім сховайте кінці нитки.
7
Зв'яжіть великий палець. Для цього перенесіть петлі з шпильки на спицю і додайте петлі в наявній кромці. Зробіть число петель кратне трьом і розподіліть їх на трьох спицях. В'яжіть до середини нігтя пальця. Далі зменшуйте до 4 петель: 2 п. Пров'язуйте, а наступні дві поєднуйте. За допомогою голки стягніть залишилися петлі і закріпіть з виворітного боку.
Корисна порада
Для дітей до півроку можна не залишати отвір для великого пальця і не провязивать його.
Рукавиці на двох спицях в'яжіть наступним чином: наберіть від манжети спочатку верхню, потім нижню половину рукавиць і в'яжіть їх згідно викрійці. Після шийте дві половинки трикотажним швом, а щоб шов був менш помітним, верхню половину в'яжіть на 1 см ширше. Нижня частина (долоню) і манжети у будь-якого типу рукавиць в'яжуться однаково.
Вам знадобиться
  • - 100 г пряжі;
  • - панчішні спиці;
  • - англійська шпилька;
  • - голка, гачок.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до в'язання рукавиць, слід зняти мірки: окружність кисті, довжина кисті від зап'ястя до кінця середнього пальця, довжина кисті від зап'ястя до кінця мізинця, довжина кисті від зап'ястя до основи великого пальця, довжина великого пальця від основи до середини нігтя, окружність зап'ястя. За отриманими мірками зробіть викрійку.
2
В'яжемо манжет. Розрахуйте кількість петель для манжети (окружність зап'ястя). Наберіть петлі на спиці і в'яжіть по колу гумкою 1 * 1 (лицьова петля, виворітна петля) 10 см, краї рукавиці можна пов'язати будь-яким ажурним візерунком. Закінчивши в'язати манжету, розділіть кількість петель навпіл - одна частина для нижньої половини, друга частина для верхньої.
3
в'яжемо нижню половину (долоня) рукавиці. Зв'яжіть панчішних візерунком підставу рукавиці. Після того як зв'яжіть цю частину, намітьте потрібну кількість петель для виконання великого пальця. Пров'яжіть 3 петлі, потрібну кількість петель перевести на велику англійську шпильку, а на місці знятих петель наберіть така ж кількість петель. Завдяки цьому, кількість петель в ряду відновитися. Продовжуйте в'язати панчішної в'язкою.
4
Чи не Дов'язати 3 см до довжини середнього пальця, потрібно починати робити зменшення петель. В особових рядах пров'яжіть 2 петлі разом лицьовою. Зменшуйте до тих пір, поки на спиці не залишиться 2 петлі. Потім відріжте робочу нитку і за допомогою голки або гачка протягніть її через ці дві петлі і туго затягніть.
5
в'яжемо верхню половину рукавиці. Ця частина рукавиці повинна бути на 1 см ширше нижньої половини. Тому потрібно додати по 1 петлі по краях в одному ряду. Продовжуйте в'язання панчішної в'язкою. За бажанням в центрі цієї половинці можна пов'язати який-небудь візерунок. Чи не Дов'язати 3 см до довжини середнього пальця, також зробіть убавленія і закінчите цю половину аналогічно нижньої.
6
в'яжемо великий палець. Палець в'яжеться з двох частин. Зніміть петлі з шпильки на спицю і в'яжіть панчішної в'язкою до середини нігтя великого пальця. Потім зробіть убавленія з обох сторін. Для цього в особових рядах пров'яжіть 2 петлі разом лицьовою, в'яжіть так, поки на спиці не залишиться 2 петлі. Ці петлі закрийте так само як написано вище.
7
Для другої частини великого пальця наберіть по краю утворився отвори таку ж кількість петель, яке було на шпильці плюс по одній петлі додайте з боків, щоб не було дірочок і продовжуйте в'язати також як першу частину.
8
Другу рукавицю в'яжіть в дзеркальному відображенні. Зберіть рукавицю. Зшийте половини рукавиць трикотажним швом. Нижній край вироби можна прикрасити невеликої бахромою.
Корисна порада
Для побудови викрійки, заміри окружності кисті і зап'ястя розділіть на два (розрахунок двох викрійок).