Як зберігати срібло.

Вже багато сотень років люди використовують срібло для виготовлення прикрас і столових приладів. Такий посуд може прикрасити будь вечерю, а вишукані сережки із срібла додадуть жінці неповторну чарівність. Але подібна краса вимагає правильного догляду.
Вам знадобиться
  • Бархатиста ганчірочка, футляри, мішечки, мило
Інструкція
1
Зберігайте вироби роздільно. Однією з основних причин псування срібла є механічні пошкодження. Тому рекомендується зберігати всі прикраси і прилади в спеціально відведеному для цього місці. Причому, найкраще продумати місце для зберігання таким чином, щоб предмети не стикалися і не дряпали один одного. Вважається, що срібло потрібно зберігати окремо від коштовностей з інших металів.
2
Слідкуйте за умовами зберігання. Місце, в якому ви зберігаєте срібло , повинно бути сухим. Волога може зіпсувати зовнішній вигляд приладів або прикрас: вони потемніють і перестануть блищати. Придбайте спеціальні мішечки або футляри і помістіть в них вироби.
3
Не залишайте срібло на світлі. Звичайно, спостерігати за тим, як сяють прикраси можна з щирим захопленням. Однак зберігати на світлі вироби зі срібла вкрай не рекомендується. Вони можуть втратити свій блиск.
4
Слідкуйте за температурою. Срібло не любить різких перепадів температур. Не варто також зберігати його поряд з джерелами тепла, наприклад, поряд з батареєю або плитою. Постарайтеся підтримувати одну і ту ж температуру в місці для зберігання.
5
Протирайте срібло спеціальної бархатистою ганчірочкою. Не використовуйте для цього серветки або паперові рушники: їх структура може пошкодити поверхню виробів. Якщо прилади або прикраси потемніли, не варто засмучуватися. Промийте їх у мильному розчині і насухо витріть або скористайтеся спеціальними засобами, що продаються в магазинах. У цих цілях краще не використовувати зубну пасту та порошок, т.к. їх склад може пошкодити поверхню виробів зі срібла.
6
Найчастіше носите срібло . Це один з тих металів, які з часом стають тільки краще, але при цьому вироби потрібно постійно використовувати. Коли цей метал довго припадає пилом, навіть за ідеальних умов зберігання він тьмяніє і втрачає свою красу.
Корисна порада
Якщо срібні прикраси, які ви носите на собі, різко потемніли, варто звернути увагу на своє здоров'я.