Як зробити пінг. Як зробити пінг обладнання.

Ping - це команда для перевірки з'єднань в мережах на основі протоколів TCP/IP. Ця команда може знадобитися вам, якщо ви захочете дізнатися: чи працює сервер, IP адреса сервера за його доменному імені, перевірити чи є зв'язок з сервером і багато іншого.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленою з однією з операційних систем сімейства Windows.
Інструкція
1
Натискаємо кнопку "Пуск", потім вибираємо меню "Стандартні", далі встаємо на рядок "cmd" і натискаємо ліву клавішу миші. Таким чином, у вас відкрилася командний рядок.
2
В відкрився командної рядку без лапок пишемо наступне: "ping адрес_інтересующего_сайта". Наприклад, якщо хочете попінговать "yandex.ru", то напишіть наступне, без лапок: "ping yandex.ru" і натискаєте "Enter".
Зверніть увагу
У випадку, якщо ви набрали команду тривалого пинга: "ping yandex.ru -t", пінг буде йти до тих пір, поки ви не скасуєте його, натиснувши клавіші: "ctrl + C".
Корисна порада
Для тривалішого пинга слід використовувати команду: "ping yandex.ru -t".
Пінгом називається операція по відправці на сервер запиту з метою перевірити, відгукується він. Ніякого додаткового обміну інформацією при цьому не здійснюється. За допомогою пінгу можна, зокрема, перевірити, чи існує даний сервер і чи перебуває він в робочому стані.
Інструкція
1
Перш ніж здійснювати пінг, відкрийте у своїй операційній системі консоль. Якщо ви користуєтеся Linux, запустіть будь-який з наявних у системі емуляторів консолі. Це може бути, наприклад, Konsole, xterm. Також можна перейти в одну з уже запущених в системі текстових консолей, натиснувши клавіші Control + Alt + F2. Для повернення з такої консолі назад у графічну натисніть поєднання Control + Alt + F5 (в деяких дистрибутивах - F7). В операційній системі Windows клацніть кнопку «Пуск», виберіть пункт меню під назвою «Виконати», після чого введіть команду cmd.
2
Переконайтеся, що комп'ютер підключений до інтернету, і що з'єднання є активним. Синтаксис команди для здійснення пинга однаковий у всіх операційних системах. Набирайте її наступним чином: ping сервер.домен
3
При здійсненні пинга описаним вище способом ви заодно дізнаєтеся IP-адресу сервера за його доменному імені. Якщо до доменного імені прив'язане кілька таких адрес, запити будуть здійснюватися до першого з них. У разі ж, якщо ви і так знаєте IP-адресу, використовуйте таку команду: ping NNN.NNN.NNN.NNN, де NNN.NNN.NNN.NNN - IP-адресу, що складається з чотирьох блоків цифр.
4
Якщо ви пінгуете сервер в ОС Windows, до сервера за одну операцію буде зроблено всього чотири запиту, а потім робота програми автоматично зупиниться. При запуску пинга в Linux запити будуть здійснюватися безперервно кожну секунду, поки користувач не припинить операцію. Для цього необхідно натиснути клавіші Control + C.
5
У випадку, якщо пінг по IP-адресою проходить, а по доменному імені - ні, у провайдера несправний DNS. Повідомте про це в службу підтримки. Перед цим перевірте, чи правильно налаштований DNS на вашому комп'ютері.
Зверніть увагу
Команда ping допускає гнучку настройку шляхом передачі їй параметрів з командного рядка. Користуйтеся цією можливістю з обережністю. Занадто довгі запити можуть бути прийняті сервером за атаку. Після цього ви можете надовго втратити можливість користуватися відповідним сайтом. Крім цього, власник сервера може прийняти ваші дії за хакерські спроби і звернутися в правоохоронні органи.