Як розібрати слайдер Нокіа 6500.

Черговою новинкою порадувала користувачів Нокіа , випустивши слайдер Нокіа 6500. Яскрава зовнішність телефону розміром з пластикову карту справляє враження солідності і надійності, завдяки металевому корпусу . Пластмасовими вставками обіграні тільки нижній і верхній торці пристрою. Всі деталі ідеально поєднуються один з одним.
Вам знадобиться
  • викрутка-зірочка, інструмент для розбору корпуса і плоска викрутка.
Інструкція
1
Розкривається слайдер дуже легко, завдяки якісному механізму автоподводкі. Невеликий упор для більш зручного розкриття мається на нижній частині дисплея. Між блоками, з яких складається телефон, відсутня зазор, тому вони ідеально щільно прилягають один до одного.
2
На лівому торці апарату є отвір для шнурка, на правому зверху - металева клавіша для регулювання гучності. Знизу знаходиться кнопка включення камери, зверху вихід на карту пам'яті і гарнітуру, а також кнопка для відкриття задньої кришки. З тильного боку телефону можна побачити об'єктив камери і спалах, ближче до низу розташовується зовнішній динамік.
3
Щоб розібрати апарат, стане в нагоді викрутка у вигляді зірочки, інструмент для розбору корпусу і маленька плоска викрутка. Інструмент для розбору корпуса можна замінити викруткою, оберненої аркушем паперу, щоб уникнути нанесення ушкоджень апарату. Задню кришку необхідно зняти, вийняти акумулятор, карту пам'яті і sim-карту. Після чого інструментом для розбору корпуса або викруткою потрібно провести навколо верхньої пластмасовою вставки, злегка потягнувши вгору, акуратно зняти цю частину.
4
Зі зворотного боку телефону навколо камери є маленька накладка, приклеєна двостороннім скотчем, її потрібно підчепити і вона з легкістю зніметься. Металеве віконце, що обрамляє камеру, також слід прибрати. Після цих маніпуляцій верхню частину телефону треба зрушити і кришка зніметься без особливих зусиль. Тепер знадобиться плоска викрутка, нею потрібно відокремити екран від корпусу спочатку з одного боку, потім з іншого. Після того як він підніметься, його можна зняти.
5
Настав час відкрутити шурупи, які притримують металеву накладку. Коли накладка буде знята, під нею можна побачити коннектор матриці. Щоб його від'єднати, досить підчепити плоскою викруткою і потягнути вгору. Матриця з легкістю знімається разом з рамкою, а потім дістається з неї. Далі слід потягнути за антену, розташовану зверху, потім зняти шлейф, злегка піднявши. Після цього материнська плата виймається з корпусу. Тепер телефон повністю розібраний.
Зверніть увагу
Розбирати корпус потрібно з особливою обережністю, тому що можна подряпати викруткою пластмасові складові телефону.
Корисна порада
Не варто розбирати телефон з метою виправити поломку, не володіючи для цього потрібними навичками.
Досить багато телефонів Nokia випускається у форм-факторі так званого слайдера . Шлейфи в них помітно довговічніші, ніж в апаратах інших моделей, однак і вони рано чи пізно вимагають заміни.
Інструкція
1
Порядок розбирання у слайдерів Nokia різних моделей може мати свої особливості, але в цілому він майже однаковий. Спочатку вимкніть апарат від зарядного пристрою та комп'ютера, потім вимкніть його, після чого зніміть акумулятор, карту пам'яті і SIM-карту. Після цього, використовуючи спеціальну викрутку (зазвичай не застосовується ні в якому разі, щоб не зіпсувати шліци) виверніть гвинти, розташовані із зворотного боку верхньої зсувної частини (всередині якої знаходиться дисплей). Тут і далі всі зняті гвинти прикріплюйте до магніту.
2
Зніміть обрамлення з дисплея, витягніть накладку з додатковими кнопками, якщо така є. Від'єднайте шлейф від плати. Посуньте пересувну раму вгору в положення, в якому відкриється спеціальне вікно і стане можливо від'єднати протилежний кінець шлейфа (в зібраному стані цьому заважає обрамлення, чіпляється за спеціальний обмежувач). Від'єднайте протилежний кінець шлейфа від основної плати.
3
При необхідності зніміть раму (вона знімається тільки в такому положенні), а потім плату. У деяких моделях для цього доведеться викрутити кілька гвинтів, що знаходяться в батарейному відсіку або під обрамленням клавіатури. Усунувши несправність на цій платі, встановіть в зворотному порядку спочатку її, а потім раму.
4
Подивіться, як саме складний старий шлейф. Новий складіть точно так само. Підключіть його до основної плати. Посуньте пересувну раму в положення, в якому вікно закриється. Підключіть шлейф до плати рами. Встановіть на місце накладку з додатковими кнопками, а потім обрамлення дисплея. Закріпіть його гвинтами.
5
Не намагайтеся відокремлювати які-небудь деталі, прикладаючи до них значні зусилля. Якщо щось не знімається, значить, ви здійснюєте операцію неправильно. При виникненні будь-яких труднощів знайдіть в інтернеті інструкцію по розбиранню, призначену для телефону саме вашої моделі.