Як створити будівельну компанію. Як відкрити велику будівельну компанію.

Все працездатні люди працюють: хтось у великій компанії, хтось в маленькій приватній фірмі. Але ті, хто має хоч невеликий капітал, створюють власну справу. Одним з напрямків, які мають постійний попит, є будівельний бізнес. Відкриття власної компанії досить витратне заняття, але в наслідку яке приносить непоганий і постійний дохід, якщо, звичайно, до цього підійти з розумом.
Вам знадобиться
  • - початковий капітал;
  • - бажання.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до оформлення компанії і вкласти в неї чималі грошові кошти, варто ознайомитися з цінами на нерухомість і динамікою зростання або падіння цін.
2
Потім слід зареєструвати компанію в податковій інспекції, надавши такий пакет документів: Статут компанії; рішення засновників; протокол зборів засновників; заповнені бланки про відкриття, завірені нотаріусом; квитанції про оплату державного мита. Після цього потрібно замовити печатки та відкрити транзитний рахунок у банку, так як половина статутного капіталу вноситься до реєстрації підприємства.
3
Отримання ліцензії на будівельну діяльність необхідно при відкритті організації. Сама процедура ліцензування передбачає проходження спеціальної комісії, на якій і приймається рішення про її видачу.
4
Підприємство повинно мати нормативно-технічну літературу і пройти комплексну експертну перевірку. На всю наявну техніку у будівельної компанії повинні бути технічні паспорти та акти перевірок органами охорони праці. Технічні параметри власного або орендованого обладнання повинні відповідати заявленим видам робіт. Потім подається заявка на отримання ліцензії в архітектурно-будівельну інспекцію.
5
Крім обладнання під кожен вид діяльності будівельної компанії необхідні фахівці, тому штат слід набирати до подачі документів на отримання ліцензії. Співробітники створеної фірми повинні за плечима мати досвід роботи в будівельних організаціях та вищу освіту. Наявність бухгалтера обов'язково. Після всіх підготовчих процедур у банку відкриваються поточні рахунки компанії. Чи не пізніше 5 днів після відкриття рахунків необхідно повідомити податкову інспекцію.
6
Після відкриття будівельної компанії, головною проблемою стане пошук клієнтів. Доведеться виділити бюджет на рекламу в газетах, роздачу листівок та т.д. В крайньому випадку, можна розклеїти оголошення про послуги по місту.
7
Протягом першого року роботи будівельна компанія зобов'язана оплатити для своїх працівників курси підвищення кваліфікації.
Зверніть увагу
Зазвичай отримання будівельної ліцензії відбувається на протязі місяця при позитивному рішенні ліцензійної комісії.
Корисна порада
Спочатку можна отримати ліцензію на найнеобхідніші види діяльності, а потім поступово розширювати їх.
Будівництво завжди було привабливим для ведення бізнесу комерційним напрямком. Це пов'язано з тим, що постійно зводяться нові об'єкти та ремонтуються ті, що були введені в експлуатацію раніше. Щоб організувати будівельну компанію , виконайте ряд послідовних дій.
Інструкція
1
Створіть і зареєструйте підприємство. Ви можете оформити себе як індивідуальний приватний підприємець або, знайшовши однодумців-співзасновників, вибрати товариство з обмеженою відповідальністю в якості організаційно-правової форми, за якою здійснюватиме свою діяльність ваша будівельна компанія.
2
Проведіть організаційні збори, на якому затвердили статут товариства та його найменування. Виберіть генерального директора. Зареєструйте будівельну компанію в податковій інспекції, відкрийте розрахунковий рахунок в банку, замовте печатки і штампи, виготовте бланки підприємства.
3
Такий вид економічної діяльності, як будівництво, вимагає сертифікації. Замість скасованого в 2010 році ліцензування тепер необхідно оформити допуск будівельної саморегулівної організації (СРО). Вимоги, по суті, залишилися колишніми - вам необхідно придбати з власність або взяти в оренду приміщення для офісу, придбати необхідні будівельні машини й устаткування, прийняти на роботу потрібну кількість кваліфікованих фахівців, що мають необхідний досвід роботи в будівництві. Подайте заяву, вступите в зареєстровану СРО, оплатіть вступний та членські внески, отримаєте допуск на перераховані в заяві види будівельних робіт. На це піде не менше місяця.
4
Розробіть бізнес-план, проведіть рекламну компанію в засобах масової інформації та інтернеті. Замовте розробку сайту компанії, бо сьогодні основна частина замовників знаходить підрядників саме в інтернеті. При пошуку замовників керуйтеся досвідом і інтуїцією, скористайтеся для цього знайомствами і зв'язками, беріть участь в проведенні тендерів на будівельні роботи.
Корисна порада
Особливо важливо знайти і прийняти на роботу висококваліфікованого і досвідченого кошторисника, який зможе складати грамотно кошторисну документацію і визначати вартість будівельних робіт по кожному конкретному об'єкту.