Як записати голос на пісню.

Кількість аматорських груп і композицій на просторах інтернету перевищує всі мислимі межі. І пов'язано це багато в чому з тим, що записати пісню сьогодні може абсолютно будь-який бажаючий, потрібно лише мінімум зусиль.
Вам знадобиться
  • -Adobe Audition будь-якої версії;
  • -Мікрофон (Не вбудований в ноутбук або навушники);
  • -Наушники (Не намистинки).
Інструкція
1
Придбайте відповідне обладнання. Мінімум для першого разу - мікрофон і навушники. Якість навушників не грає особливої ролі, а мікрофона - навпаки. Якщо ви плануєте займатися звукозаписом більш серйозно, то слід подумати про «коробці» ізоляції, підсилювачі звуку та якісної звукової карти комп'ютера. Все залежить лише від бажаного результату: іноді простіше витратити 500 рублів (середня ціна по Новосибірську) на послуги звукозаписної студії.
2
Зверніть увагу на пристрій відтворення. Для якісного відомості необхідно чути звук у всіх відтінках, тому найдешевші моделі офісних колонок не підійдуть. Ціна кращих екземплярів прямує до нескінченності, але вам буде досить системи 2.0 або 2.1. Різниця в тому, що 2.0 представляють із себе дві цілісних колонки, а 2.1 - дві високочастотні і один сабвуфер, що відтворює бас. Практично ви відчуєте наступне: звук буде або цілісним, або розкладеним «по частинах». Вибір - справа смаку.
3
Використовуйте Adobe Audition. Програма надає можливості не тільки звукозапису, але і редагування звуку, його очищення, обробки і накладення ефектів. Більш того, у вас з'явиться можливість значно збільшити гучність (для стандартного устаткування це буває потрібно) без втрати якості, і зберігати результат відразу в десяток форматів.
4
Дотримуйтесь інструкції. Створіть новий проект Adobe Audition. На першу доріжку (буквально з папки) перетяните файл з інструментали. Потім, перейдіть на другу доріжку і поставте курсор за 3-4 секунди до місця, звідки будете записувати. Приберіть повністю звук з колонок (він вплине на якість запису), одягніть навушники. Записувати краще стоячи, так діафрагма виявляється вільніше і дозволяє вміщати великі об'єми повітря. Запишіть один елемент пісні за раз: куплет, приспів або бек.
5
Не забувайте про бек-вокалі. Це третя звукова доріжка, яка використовується для того, щоб посилити певні моменти у пісні. Бек робиться таким чином: ви слухаєте композицію з уже власним голосом і в місцях, де потрібна емоційність або більший «обсяг» звуку - дублюєте текст, створюючи як би ефект невеликого луни.
Зверніть увагу
-Мікрофони навушників і ноутбуків мають вузький частотний діапазон, звук втратить насиченість, буде більш плоским.
Корисна порада
-Намагайтеся не економити на якості мікрофона, це відіб'ється на результаті.