Як налаштувати локальну мережу з ком'ютера на комп'ютер.

Напевно у кожного власника декількох комп'ютерів або ноутбуків хоч раз виникало бажання створити між цими пристроями локальну мережу. На щастя, зробити це можна кількома перевіреними способами.
Вам знадобиться
  • Мережевий кабель.
Інструкція
1
Спочатку визначте для себе тип майбутньої локальної мережі. Можна створити бездротову мережу, але цей варіант вимагає додаткових фінансових витрат і нераціональний у випадку з двома стаціонарними комп'ютерами. Зупиніться на кабельному з'єднанні. Придбайте мережевий кабель.
2
З'єднайте між собою мережеві карти двох комп'ютерів . Якщо ви плануєте налаштовувати синхронний доступ в інтернет, то вам буде потрібно в цілому три мережевих адаптера.
3
Відкрийте настройки утворився мережевого підключення на комп'ютері, який матиме прямий доступ до інтернету. Перейдіть до властивостей мережевого адаптера і виберіть пункт "Налаштування протоколу TCP/IP».
4
Встановіть для цього адаптера постійний (статичний) IP-адресу, значення якого буде, наприклад 45.45.45.1.
5
Відкрийте аналогічний пункт на другому комп'ютері. Змініть параметри наступних пунктів: - IP-адреса 45.45.45.2- Маска підмережі визначається сістемой- Бажаний сервер DNS 45.45.45.1- Основний шлюз 45.45.45.1.
6
Перейдіть до першого комп'ютера. Відкрийте властивості мережевого адаптера, підключеного до інтернету. Виберіть меню «Доступ». Дозвольте локальної мережі, утвореної двома вашими комп'ютерами, доступ до даного інтернет-з'єднанню.
7
Збережіть настройки. Перепідключитися до мережі інтернет. В даному випадку ви можете обмінюватися інформацією між комп'ютерами, а також одночасно використовувати підключення до інтернету.
Зверніть увагу
Якщо після відкриття загального доступу другий мережевий адаптер отримає IP-адресу 192.168.0.1, то зміните параметри мережевої карти другого комп'ютера, керуючись вищеописаним прикладом.
Корисна порада
Не варто забувати, що для доступу в інтернет з другого ПК, необхідна наявність активного з'єднання з інтернетом у першого компьютера.Естественно, перший ПК обов'язково потрібно включити і не повинен знаходитися в сплячому режимі.