Як вибрати гарнітуру для комп'ютера. Яка гарнітура для компа рада.

Комп'ютер є монофункціональним пристроєм. Сьогодні, крім усього іншого, з його допомогою можна ще й спілкуватися. В даний час дуже популярними і поширеними технологіями є Skype і IP-телефонія. Для використання цих послуг потрібні мікрофон з навушниками. Багато в чому від гарнітури залежить якість зв'язку і те, наскільки добре ви будете чути своїх співрозмовників. Правильно підібрана гарнітура позбавить від перешкод і непотрібних шумових ефектів. Тому підбирати її необхідно ретельно.
Інструкція
1
Першим ділом визначитеся, який тип гарнітури ви будете купувати. На сьогоднішній день існують бездротові і дротові гарнітури. Звичайно, використовувати бездротові гарнітури набагато зручніше: відсутність проводів, можливість спокійно відійти від комп'ютера , під час розмови можна займатися своїми справами.
2
Якщо ви вирішили вибрати бездротову гарнітуру, потрібно визначитися, з яким інтерфейсом підключення ви будете її купувати. Існують бездротові Bluetooth і Dect-гарнітури. Максимальна відстань, на яке ви можете відійти від комп'ютера при використанні Bluetooth-гарнітури, становить десять метрів. Другий тип бездротових пристроїв подібного роду дозволяє віддалятися від комп'ютера на відстань до 30 метрів.
3
Вибирайте бездротову гарнітуру в залежності від того, як вона планується використовуватися. Якщо в основному для відеоігор, перегляду фільмів або музики, то краще взяти Bluetooth- гарнітуру. Якщо ви плануєте довго спілкуватися, використовуючи IP-телефонію, беріть Dect- гарнітуру, так як ви можете під час спілкування спокійно пересуватися по будинку або квартирі.
4
При виборі дротових варіантів потрібно також визначитися з типом інтерфейсу підключення. Дротові гарнітури бувають з USB-інтерфейсом і підключаються до стерео-роз'єму. Якість гарнітур з USB-інтерфейсом вище. Вони добре підійдуть для спілкування.
5
Також існують закриті гарнітури, які ізолюють зовнішні звуки. Для будинку або квартири закриті гарнітури, мабуть, не сильно актуальні, але якщо ви плануєте використовувати їх поза домом, підключаючи до ноутбука, то вам варто звернути увагу на такі моделі.
6
Ціна на гарнітури залежать від фірми-виробника. Якщо ви хочете купити якісну модель, то вам варто звернути увагу на такі фірми, як Creative і Logitech.