Як збільшити результати в жимі лежачи.

Жим лежачи є одним з базових вправ у бодібілдингу та пауерліфтингу. Будь новачок, який прийшов в тренажерний зал, насамперед йде до лави для жиму лежачи і лише потім освоює інші вправи. Проте всі культуристи, які займаються достатню кількість часу силовими видами спорту, рано чи пізно стикаються з поняттям «застою», коли ваги в жимі вже не ростуть так як раніше чи вичавити більше просто не виходить.
Інструкція
1
«Застій» символізує те, що потрібно по-іншому підійти до тренувального процесу для того, щоб далі продовжувати рости. На збільшення робочої ваги в жимі грає безліч факторів, тому цю вправу задіє різні м'язи, від яких і залежить результативність. Завжди існують «відстаючі» м'язи, мощі яких не вистачає для подальшого зростання.
2
Визначтеся з найбільш зручною шириною хвата, яка підбирається персонально і залежить від фізіологічних особливостей людини. Ляжте на підлогу і ні про що не замислюючись прийміть звичайне положення, в якому ви виконуєте жим. Нехай хто-небудь інший виміряє ширину хвата, яка і буде еталонної при виконанні вправи. Весь сенс цієї вправи в тому, що тіло автоматично приймає позицію, що забезпечує при русі максимальне механічне перевагу.
3
Змагаються пауерліфтери не тиснуть штангу прямо і строго вертикально. Вичавлювати снаряд слід вгору, злегка під кутом до голови. Такий рух називається J-Lift. Використовуйте його при виконанні вправи.
4
Чи не вигинає спину при жимі . При вигинанні можна вичавити більше, проте це відбудеться за рахунок скорочення відстані між штангою і грудьми. Використовуючи таку техніку, ріст м'язів прискорити не вийде, як і збільшити силу.
5
Дуже важлива розминка перед виконанням робочих підходів. Виконайте 4 розминок підходи по 5 разів, починаючи з порожнього грифа і накидаючи поступово деяку вагу. Відпочивати між такими підходами необов'язково. Просто повісьте на штангу додаткові млинці і продовжуйте виконувати розминку. Відпочиньте хвилини 3 перед виконанням робочих сетів.
6
Якщо ви не виконуєте інших вправ на груди, саме час почати це робити. Виконуйте розведення гантелей після виконання жиму, збалансуйте свою програму. Робіть жим на похилій лаві, який дозволить сильніше розвинути груди.
Корисна порада
Іноді, замість звичайного вправи зі штангою, робіть жим гантелей, який підключає в роботу особливі м'язи-стабілізатори. Намагайтеся виконувати вправи на інші м'язи, оскільки розвиток одних м'язів дозволяє розвивати інші. Не забувайте про те, що організм - єдине ціле.
Жим лежачи - один з найбільш об'єктивних показників сили людини. При жимі лежачи працюють грудні, дельтовидні м'язи і трицепси. Та й все інше тіло потрібно тримати в напрузі при виконанні цього силового вправи. Як же поліпшити результати в жимі лежачи? Читайте нижче.
Інструкція
1
Тренуйтеся з силових програмам. Ваше завдання - не збільшити об'єм грудей, плечей або рук, а саме поліпшити силові показники, тому займатися слід з силових програмам. Робіть невелику кількість підходів з великими вагами. Перерви між підходами повинні бути значними - кілька хвилин. Кожне тренування збільшуйте вагу штанги.
2
Харчуйтеся грамотно. Щоб збільшити зчинений вагу, збільште для початку свій власний. Для цього потрібно є велика кількість білкової їжі. Зрозуміло, так як ви будете на тренуваннях витрачати багато енергії, вам треба буде є й багато вуглеводів. Крім того, не варто ігнорувати овочі та фрукти.
3
Тренуйтеся регулярно. Якщо ви будете тренуватися раз на тиждень або того рідше, то навряд чи варто сподіватися на поліпшення свого результату в жимі лежачи. Тренуйтеся мінімум три рази на тиждень. Професіонали зазвичай тренуються по два рази на день щодня, крім вихідних. Саме тому впродовж всієї їхньої спортивної кар'єри результати прогресують.
4
Зміцнюйте цільові м'язи. Тренуйте великі грудні м'язи, дельтовидні і трицепси. Їх варто тренувати також по силовому принципом. Займайтеся зі штангою, гантелями і на тренажерах.
5
Тисніть різними способами. Для поліпшення класичного жиму лежачи вам не завадять жим лежачи на похилій лаві, жим лежачи з гантелями, жим стоячи та інші види жимів. У жимових вправах частково тренуються цільові м'язи для жиму лежачи. Чим більше різних великих і малих м'язів ви розвинете, тим легше вам буде покращувати результати в класичному жимі.