Як створити резервну копію.

Резервне копіювання важливої інформації - це одне з першочергових завдань кожного користувача. Електроніка, на жаль, в будь-який момент може вийти з ладу. А якщо на комп'ютері зберігалися важливі дані, результати тривалої роботи, то їх втрата може обійтися набагато дорожче покупки нового устаткування. Щоб не зіткнутися з подібною ситуацією необхідно регулярно робити резервні копії важливих даних.
Вам знадобиться
  • Для створення копії диска потрібно завантажити і використовувати безкоштовну програму «Clonezilla LiveCD».
Інструкція
1
Виберіть пристрій, на якому зберігатимуться резервні копії образу вашого диска. Для цього зручно використовувати USB-диск, або один з окремих фізичних дисків комп'ютера.
2
Скачайте програму «Clonezilla LiveCD» з сайту виробника. Програма пропонується до скачування в двох варіантах: в ISO і RAR форматі. Зручніше скачати iso-образ для подальшого запису і створення завантажувального діска.Запішіте скачаний образ на компакт-диск. Зверніть увагу, записувати необхідно не iso-файл, а образ диска, розпаковувати із даного файлу. Все програми записи компакт-дисків підтримують таку опцію.
3
Перезавантажте комп'ютер. Зайдіть в BIOS і встановіть завантаження з компакт-диска. Встановіть в привід створений диск з програмою «Clonezilla LiveCD» і завантажити з нього. У меню, програми виберіть пункт «Clonezilla Live (Default settings)». У вікні вибору мов виберіть російську. Виберіть диск, образ якого необхідно скопіювати в резерв. Програма запропонує створити образ на USB-пристрої, підключеному до комп'ютера. Якщо ви хочете створити образ на USB-диску, погодьтеся на пропозицію програми. В іншому випадку виберіть диск, призначений для зберігання образу.
4
Створіть образ, призначивши йому унікальне ім'я. Тепер при необхідності відновлення диска з усіма файлами існували на ньому на момент резервного копіювання необхідно завантажитися з завантажувального диска «Clonezilla Live» і вибрати опцію відновлення диска з образу.
Корисна порада
забувайте створювати резервні копії ваших файлів і дисків цілком. Це допоможе уникнути серйозних проблем через втрату даних, викликаних збоями в роботі обладнання.
Резервування налаштувань iPhone створюються за допомогою програми iTune. Після оновлення програмного забезпечення їх можна використовувати для відновлення втрачених даних. Копії також стануть в нагоді і для перенесення вмісту з одного пристрою на інший.
Програма iTune створює резервну копію на пристрої iPhone в процесі синхронізації. В майбутньому можна застосувати цю копію для відновлення вмісту, яке знаходилося у влаштуванні на момент синхронізації. Скопійовані дані можна переносити з одного пристрою на інший. В ОС iOS 4 і версіях, створених пізніше, застосовується створення шифрованих резервних копій. В цьому випадку паролі і ключі також переносяться на нове обладнання. Якщо пароль забутий користувачем, то слід повністю відновити програмне забезпечення, і коли iTune попросить вибрати вид копії, необхідно вибрати «Налаштувати як новий пристрій» .iPhone, захищений паролем, при підключенні до iTune видасть запит на його введення. Після того, як користувач введе пароль, пристрій визначиться як авторизоване і введення додаткового пароля перед синхронізацією не буде потрібно. В процесі синхронізації програма iTune створює тільки одну копію для кожного пристрою. Якщо відновлений iPhone відзначити в настройках, як новий, то автоматично запуститься синхронізація і відбудеться створення нової резервної копіі.В залежності від того, яка операційна система встановлена на комп'ютері, шлях до папок, де зберігаються копії відрізнятиметься. Перед синхронізацією слід переконатися, що папка для копій включена в список резервного копіювання, проведеного регулярно. Програма iTune зберігає скопійовані дані в наступних папках: Для Mac: ~/Бібліотеки/Application Support/MobileSync/Backup/Для Windows XP: \ Documents and Settings \ (имя_пользователя) \ Application Data \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \ Для Windows Vista і Windows 7: \ Користувачі \ (имя_пользователя) \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \ В разі, якщо папка AppData або Application Data не відобразилось, активуйте відображення прихованих папок. Це актуально для Windows XP, Windows Vista і Windows 7.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BMqCUrT51LY