Як відлити грузило. Як расчитать вага відливається зі свинцю грузила.

До складу класичної оснастки для рибної ловлі входить грузило, від ваги якого залежить дальність закидання. Грузило може бути різним за формою та вагою. Одночасно воно повинне не чіплятися за каміння, траву і фіксувати приманку на дні або на заданій глибині. Це вже залежить від обраного способу рибної ловлі. При риболовлі на зарослих травою, з кам'янистим дном водоймах вантажі часто обриваються. По суті вони є витратним матеріалом риболовної снасті. Тому у рибалок завжди повинен бути з собою запас вантажив. Будь-яке грузило за формою та вагою можна приготувати в домашніх умовах самому.
Вам знадобиться
  • - гіпс будівельний;
  • - металева смуга;
  • - свинець;
  • - напилок;
  • - оргскло;
  • - мило.
Інструкція
1
Для виливки грузила візьміть металеву стрічку шириною 1,5-2см і зробіть з неї коробочку без дна у вигляді двох г-образних половинок. Половинки з'єднайте невеликими саморізами. Вийшла формочка.
2
Найкраще майбутню формочку по відливу грузила розмістіть на рівній поверхні. Для цього візьміть невеликий лист оргскла або іншого матеріалу з гладкою поверхнею. Попередньо отримане підставу змочіть мильним розчином.
3
Матеріалом для наповнення форми буде будівельний гіпс, який продається в будівельних і господарських магазинах. Візьміть будь-яку пластмасову ємність і замісіть розчин з гіпсу для заповнення форми. Робити це необхідно дуже швидко, враховуючи, що гіпс швидко застигає. Довівши розчин до густоти сметани шпателем заповніть форму.
4
Візьміть грузило-зразок і змочіть мильним розчином. Потім занурте його наполовину по товщині в ще м'який гіпс. Зачекайте коли застигне.
5
Розкрутивши саморізи, зніміть металеву рамку. Верхню частину грузила протріть розчином з мила.
6
Ще раз покрийте мильним розчином металеву рамку і заповніть розчином з гіпсу.
7
Візьміть першу застиглу форму з гіпсу, переверніть на другу, ще не застиглу гіпсову полуформу. Втисніть з силою видиму частину грузила. Чекайте, коли застигне гіпс.
8
Візьміть першу застиглу форму з гіпсу, переверніть на другу, ще не застиглу гіпсову полуформу. Втисніть з силою видиму частину грузила. Чекайте коли застигне гіпс.
9
За допомогою напилка-надфіля і ножа зробіть конусоподібний отвір для заливки свинцю і отвір для відводу повітря.
10
У перебігу 3 діб просушіть форми на батареї.
11
розплави свинець отлейте грузила, попередньо з'єднавши гіпсові форми струбциной. Важливо, щоб заготовка зі свинцю остигала сама по собі. Ні в якому разі не остуджують свинець водою. При виплавці грузила зі свинцю, будьте особливо обережні, щоб не обпектися. Відливку грузила виробляєте в добре провітрюваному приміщенні, а краще всього на воздухе.Удачной риболовлі!
Зверніть увагу
Не використовуйте свинець з відпрацьованих акумуляторів. Пам'ятайте, пари свинцю токсичні.
Корисна порада
Замість мильного розчину можна використовувати будь-яку жирну мастило. Для забарвлення грузила краще використовувати порошкові фарби.