Як замовити квіти.

Якщо людина, яку хочеться привітати зі святом, знаходиться далеко, замовте для нього букет. Зробити це можна не виходячи з дому - через інтернет або в найближчому квітковому магазині.
Інструкція
1
Традиційний спосіб замовити квіти - прийти в магазин і залишити заявку. Більшість крамниць, які торгують букетами, листівками і всілякими подарунками, надають послугу доставки. Для цього за допомогою продавця визначитеся, які квіти ви хочете піднести. Він допоможе вам скласти букет для будь-якої події. Потім вкажіть точну адресу і прізвище, ім'я, по батькові одержувача. Обов'язково запишіть свій контактний телефон, щоб посильний зв'язався з вами для уточнення цих відомостей.
2
Наступний варіант - замовлення через інтернет. Цей спосіб підійде тим, хто розбирається в сучасних електронних технологіях. Процедура оформлення замовлення і доставки наступна. Зайшовши на сайт інтернет-магазину, який торгує квітами, виберіть букет. Зробити це можна за фотографіями, виставленим на віртуальній вітрині. Відзначивши потрібний, заповніть платіжну інформацію. У ній вкажіть суму, яку ви переводите на рахунок магазину. Запишіть свій телефон та електронну адресу. Поставте галочку навпроти способу оплати.
3
Крім електронних грошей, замовлення букета з віртуального квіткового магазину можна оплатити банківською картою, а також за допомогою платіжних терміналів або зі стільникового телефону. Як тільки грошові кошти надійдуть на рахунок продавця, з вами зв'яжеться співробітник, відповідальний за доставку. Він ще раз озвучить комплектацію замовлення, кількість і сорт вибраних кольорів. Потім менеджер назве суму оплати і терміни відправки подарунка. Після цього він уточнить адресу, за якою потрібно відвезти квіткову композицію. Постарайтеся описати маршрут до потрібного місця якомога більш детально, щоб кур'єр доставив замовлення вчасно.
4
Зазвичай замовлення виконується протягом двох - чотирьох годин. Однак у період свят терміни доставки можуть бути зрушені. Тому до оформлення покупки уточніть цей момент. Крім того, разом з красивим букетом подаруйте маленький сюрприз. Це може бути плитка вишуканого шоколаду, шампанське або м'яка іграшка. А може і просто листівка з теплими побажаннями.