Як зробити голосніше відео.

Сучасні програмні засоби для програвання цифрового відео дозволяють маніпулювати параметрами відтворення (наприклад, гучністю звуку) на досить межах. Однак іноді цього виявляється недостатньо для комфортного перегляду. В цьому випадку зробити голосніше відео можна шляхом його обробки в редакторі відео.
Вам знадобиться
  • - файл відео;
  • - VirtualDub 1.9.9 (доступний для завантаження на virtualdub.org).
Інструкція
1
Завантажте відео в редактор VirtualDub. Скористайтеся гарячими клавішами Ctrl + O, або ж в головному меню клікніть по пункту "Open video file ..." розділу "File". В отобразившейся діалозі відкриття файлу перейдіть в необхідну директорію. У лістингу каталогу виділіть відеофайл. Клікніть по кнопці "Відкрити".
2
Активуйте режим прямого переносу даних потоку відео. Відкрийте розділ "Video" головного меню і встановіть позначку на пункті "Direct stream copy". Це дозволить уникнути обробки кадрів відео при його збереженні, тим самим в багато разів збільшивши загальну швидкість обробки і запобігши погіршення якості зображення.
3
Увімкніть режим повної обробки потоку звукових даних. В головному меню розгорніть пункт "Audio" і встановіть позначку на пункт "Full processing mode".
4
Зробіть відео голосніше. Відкрийте діалог "Audio volume", послідовно вибравши пункти меню "Audio" і "Volume ...". В діалозі встановіть в активний стан перемикач "Adjust volume of audio channels". Потім шляхом переміщення вправо повзунка, розташованого нижче, виберіть необхідний рівень звуку щодо вихідного (поточне значення в децибелах і відсотках відображається праворуч від повзунка). Натисніть кнопку "OK".
5
Дізнайтеся поточні характеристики звукового потоку даних. Клікніть по пунктах "Audio" і "Conversion ..." або натисніть Ctrl + N. Запам'ятайте значення частоти семплірованія, наведене в дужках після напису "No change", розташованої в групі елементів управління "Sampling rate".
6
Налаштуйте параметри кодування звукового потоку. В головному меню виберіть пункти "Audio" і "Compression ...". В діалозі "Select audio compression" в лівому списку виділіть бажаний кодировщик. В правому списку відобразиться лістинг доступних режимів кодування. Виберіть один з режимів зі значенням частоти семплірованія, рівним значенню, отриманому в п'ятому кроці. Натисніть кнопку "OK".
7
Збережіть відео. На клавіатурі натисніть F7, або виберіть у меню "File" і "Save as AVI ...". Вкажіть ім'я та шлях для збереження файлу. Клікніть по кнопці "Зберегти".
8
Дочекайтеся закінчення запису відео. Якщо обсяг аудіоданих досить великий, то процес може зайняти досить багато часу. Минуле і розрахунковий час збереження буде відображено в діалозі "VirtuaDub Status".
Зверніть увагу
Занадто сильне підвищення рівня звуку може привести до його спотворення в результуючому відео.