Як укладати волосся феном і щіткою.

Кожна дівчина мріє про пишних, блискучих, слухняних волоссі. Але, на жаль, не всі волосся лежать ідеально від природи. Щоб ваша зачіска щодня радувала, скористайтеся нехитрими порадами з укладання волосся за допомогою фена та щітки.
Інструкція
1
Перед сушінням волосся скористайтеся засобом для укладання волосся. Це може бути гель, мус, пінка. Але будьте з ними обережні, так як вони можуть викликати алергію, почервоніння очей, висипи, набряки. Виберіть засіб підходить саме вам. Для м'яких, слухняних волосся підберіть засіб помірної фіксації, жорсткі волосся вимагають сильної фіксації. Видавіть невелику кількість на руки, акуратно розподіліть по волоссю.
2
Приготуйте потрібну щітку. Кругла - додасть об'єм, використовується для завивки локонів. За допомогою маленьких круглих щіток можна зробити тугі кучері, за допомогою великих - плавні хвилі. Плоскі щітки володіють щетиною тільки на одній стороні і також ідеально підходять для укладання волосся феном.
3
Користуйтеся феном дуже обережно, так як небезпека пересушити волосся велика, а це шкідливо. Сухі волосся дуже важливо сушити в щадному режимі, тому, коли це можливо, користуйтеся феном рідше. Якщо все ж ви сушіть їм волосся , починайте з щадного режиму теплим повітрям, продовжите холодним, а потім швидко закінчите гарячим повітрям.
4
За допомогою фена та щітки можна зробити волосся пишними або завити в кучері. Сушку починайте з кінчиків, поступово закручуючи їх щіткою , потім витягайте біля коріння. Завдяки такій тактиці, ваша зачіска не буде виходити дуже простий. Щоб отримати шикарні кучері, вам не будуть потрібні бігуді і щипці. Візьміть пасмо волосся середньої товщини і поверніть її жгутиком, стисніть в кулаці, просушіть феном.
5
За допомогою щітки сушіть волосся або тільки всередину або тільки наверх. Якщо ви хочете, просушивши волосся , підняти їх в зачіску, то скористайтеся і тим, і іншим способом. Таке укладання ідеально підходить для волосся з різною довжиною. Закріпивши верхні пасма, просушіть нижні, викручуючи щіткою наверх. Поступово, опускаючи інші волосся , закручуйте всередину. Сушіть волосся теплим повітрям, а потім холодним. Це закріпить ваші пасма, і вони будуть триматися протягом всього дня.