Як налагодити відношення з батьком.

Всім дітям необхідні спілкування, дружба, увагу батька. Дівчинка з дитинства вчиться спілкуванню з протилежною статтю, хлопчик стає чоловіком, тільки маючи перед собою приклад для наслідування. На жаль, часто діти ростуть практично без участі тата. Існує сумна статистика - сьогодні середньостатистичний чоловік проводить зі своєю дитиною менше 10 хв на добу. Ситуація просто катастрофічна!
Інструкція
1
Звичайно, і папу зрозуміти можна. Цілими днями на роботі, пізно увечері по приходу додому відчуває тільки одне бажання - лягти і заснути. До того ж, поруч жінка, завжди готова підставити плече. Однак через такій ситуації абсолютно втрачається контакт з дитиною. Звідси нерозуміння і сварки. Що ж робити? Розглянемо кілька варіантів.
2
Якщо дитина ще дуже маленький, це навіть добре. Чим раніше тато почне щільно спілкуватися з дитиною, тим легше буде далі. Часто буває, що чоловік не знає, що робити з маленьким. Він боїться, втрачається. В таких випадках мама повинна частіше, при найменшій можливості залишати тата з малюком наодинці. В такому випадку їм просто доведеться знайти спільну мову.
3
Якщо тато просто фізично не встигає побачитися з дитиною в будні дні, якщо він приходить з роботи пізно, коли малюк вже спить - залишаються вихідні. На кожен уїк-енд плануйте якісь заходи всією родиною. Це може бути похід в зоопарк, цирк. Можна просто піти в парк, пограти в бадмінтон, в м'яч. Влаштувати пікнік на природі. Чим саме ви будете займатися, не важливо - головне, ви всі разом. Час, проведений разом, найкраще допомагає налагодити стосунки. Повірте, малюк не забуде ніколи ці дні.
4
Було б дуже корисно знайти якесь заняття, яке може робити тільки тато і дитина. Наприклад, щось лагодити, забивати, збирати модель. Якщо тато рибалка, можна дитину брати з собою на риболовлю. Спільні захоплення, якісь відомі лише їм обом секрети швидко їх зблизять. Дитина пишатиметься таким умілим татом, цінувати його довіру.
Зверніть увагу
Ще один важливий момент. Як правило, батько більш вимогливий, авторитарний по відношенню до свого чада. Це необхідно контролювати, так як психіка дитини дуже ранима. Тим більше, якщо малюк довіряє думку папи, почувши крик або насмішку, може втратити впевненість у собі. Особливо, якщо син чи дочка знаходяться в підлітковому віці, це може привести до біди. Єдиний можливий спосіб спілкування батька з дитиною - дружній, довірчий діалог.
Корисна порада
В процесі налагодження відносин дитини з батьком обов'язково повинна брати участь мама. Для неї найважливіше - набратися терпіння. Потрібно коректно, спокійно пояснити чоловікові, яке значення для дітей має увага і турбота тата. Що неможливо виростити справжнього чоловіка або справжню жінку без сильного чоловічого впливу. М'яко підштовхуючи, створюючи потрібні ситуації, жінка вносить свій внесок у відносини дітей і батька.